Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért leszek csak bárát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek csak bárát?

Figyelt kérdés
15/F vagyok. Sok lánynál probálkoztam és az elején 1-2 napig belém is szerettek de utánna kiszeretnek belölem pedig ugyanúgy viselkedek. És már csak barátként tekintenek rám a lányok. Miért van? Mit rontok el? Utánna meg rá 2-3 hónapra mikor kifejezem hogy bejön akkor meg mintha megutálnának...

2017. szept. 19. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert lehet többel kavatsz azt nem bírják... Ha megtudják vagy szimplán rosszul vetted h mi van, de biztos van valaki akit te nem veszel észre
2017. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Van aki válasza:

Ez hülyeség xdd nincs olyan hogy 1-2 naora belem szeret xd aki beled szeret annak az nem fog el mulni 3 nap alatt. Ha szeretst valakit tiszta szivbol nem fogsz foglalkozni a tobbi lannyal hiszen az a cel hogy az "életed szerelmét" (azert tettem idezojelbe mert ez 15 evesen nen igazan alakul ki) meg szerezd. És ha ő viszont szeret akkor ennek nincsen akadálya. A szerelem egy olyan dolog amit nem lehet le irni es nem is lehet el felejteni 3nap alatt. Több hét vagy akar év is lehet. Tehat szerintem ha azt irod hogy 1-2 napra beled szeretnek aztan meg ki szeretnek ez hulyeseg. Légy figyelmes türelmes. Ha érzed hogy csak baratként tekintenek rád fogadd el legyel "barátja" ha igazan szereted ezt is meg teszed érte. Ha van egy kis szikra akkor meg ugy is alakuk magátol.


Ez az en véleményem és az én meg látásom. De ha szerinted hulyeseget irtam akkor ne is foglalkozz vele.

2017. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!