Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért leszek szomorú ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek szomorú ha a barátom nem velem játszik?

Figyelt kérdés

A barátommal mindketten gamerek vagyunk és nagyon sokat játszunk együtt. Viszont pár játék után leráz, mert "neki nincs kedve játszani" utána ad rá utaló jeleket hogy mégis játszik, és azt mondja hogy most nem tudok menni, mert megvan a csapatja.

Miért leszek ezért szomorú? Elvégre ez csak egy játék...

(lehet hogy rossz topicba került)



2017. jan. 28. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Azért vagy szomorú mert a barátod màssal játszik helyeted. Nem tudom, hogy ezt miért csinálja de abból amit leírtál nem túl kedves dolog tőle.
2017. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom mivel szeretsz vele együtt játszani és rosszul esik ha lepattint.(ez csak az én feltételezésem nem biztos hogy tényleg lepattint).Szerintem keress te is játszótársat (vagy hogy írjam XD) és akkor eu kevésbé fog zavarni :)
2017. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*ez
2017. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Azért nem játszik veled gondolom mert egy noob vagy :D
2017. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Feeder
2017. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak viccelek lehet csak szeretne kis saját szférát
2017. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez miatt felesleges szomorúnak lenni. Megvan neki a baráti köre akivel összeszokott, így közösen jobban tudnak játszani. Ez nem jelenti azt, hogy veled nem szeretne csak őket sem akarja kihagyni:)
2017. jan. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, játszott veled, hagyd játszani a barátaival. Igen, benne van a pakliban, hogy béna vagy, nincs mit ezen szégyellni, ezért szeretne jobb szinten játszani, hogy legyen kihívás. Én is gamer vagyok, játékban amit játszok elég magas szinten vagyok, és néha bár játszok azokkal a barátokkal, akik bénábbak, az én prioritásom is a magasabb szint.

19F

2017. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!