Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem lehet? . és miért ilyenek a mai lányok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám hogy nem igazán tudom hol tudnék ismerkedni. Én nem az a "páwa" típusú srác vagyok aki a mai fiatal lányok kedvence. Kevés az önbizalmam, beismerem, de próbálkozok. Szeretek képeket készíteni mármint nem fotózni hanem utómunkázni és valami jót alkotni sima képekből.(privátban küldök a képeimből akit érdekel esetleg) Egyáltalán nem gondolom magam egoistának, inkább a csendes srácok közé sorolnám magam. Szóval főként a lányokat kérdezném, ez annyira nagy baj hogy nem akarok megváltozni? Azt gondolom ha valaki 180 fokos fordulatot tesz az életébe egy lány miatt annak semmi értelme mert valójában csak megjátssza magát... Mert én úgy gondolom a generációm kicsit elcseszett, csak az "ecsethaj" stb... és aki belülről megértő és sokkal normálisabb egy ilyentől?

(Leszegezem hogy semmiféle támadás nem irányult az ugymondott "ecsethajúak" felé.. nem áll szándékomba senkit sem megbántani!)

15/F



2017. szept. 22. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy ecset hajú fiú, akkor ne a vasalt hajú lányok között keresgélj. remélem érted miről beszélek. csak van valaki a közeledben akinek így is jó vagy
2017. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt feltehetném én is? Miért ilyenek a fiúk? Akin nincs 2kg smink,nem jár bulizni,nem issza le magát,nem 40 kg vaságyal az már ronda?
2017. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van! Ha a tucat lányok közt keresgèlsz akkor sokra nem mèsz....pedig jó pár normális lány van ès pont olyanokra várnánk mint te szóval hajrá!
2017. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! A második kommentelőnek üzenem, teljesen elítélem az ilyen lányokat én nem írtam egy szóval se hogy 40kg os tinibaba típus jön be... Nálam a lényeg a belső tulajdonság a külső nem hazudok fontos de ha belsőleg lebilincselő számomra vagy nagyon "szép" belsőleg akkor a szépség relatív.. Kérdezem kinek mi a szép?? Senkinek sem ugyanaz, persze megvannak az alapnormák "legyen vékony meg SZÉP" ha meglátod azt a személyt aki tényleg tetszik neked annál nem fontos hogy vékony-e vagy milyen.... Ezt gondolom!
2017. szept. 23. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én lány vagyok és már kezd nagyon elegem lenni, hogy a környezetemben lévő fiuk nagy része kezd olyanná válni ami a mai hierarchia szerint "still". Hogy mindannyiuk páwa, mindenkit "tesóznak", hogy teljesen ugyanúgy néznek ki, és semmi különleges nincs bennük, én ezt annyira gusztustalannak és idegesítőnek találom. Mintha lenne rá okuk, hogy olyan nagyképűek legyenek, de mégis mire fel? Arra, hogy már nem szüzek, vagy, hogy füveznek, cigiznek, isznak? Szóval én manapság nagyon nagyra értékelem az olyan fiúkat, akik olyanok mint te, és hűek önmagukhoz, nem hódolnak be senkinek, és van saját véleményük, stílusuk. Az olyan láynoknak, akik olyanok mint az előbb leírt fiúk csak lányban,pont olyan fiúk kellenek. Úgyhogy, ha esetleg pont az ilyen lányok tetszenének neked, hát... a leírtak alapján elég intelligens fiúnak tűnsz, ne haragudj, hogy ezt mondom de Náluk nincs túl sok esélyed, csak, ha olyanná nem válsz mint a többség. (Remélem egy lány miatt sem fogsz így tenni :)) Maradj olyan amilyen, mert csak akkor találhatsz szerintem magadnak olyan lányt aki tényleg illik hozzád. Remélem valamennyit azért tudtam segíteni, és Bocsi ha esetleg túl durva voltam, nem szeretnék senkit sem megbántani. :)
2017. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne változz meg,azért mert sok lánynak a "páwa" fiúk tetszenek. Van olyan lány akinek a külső csak nagyon minimálisan számít,és sokkal jobban értékeli a belsőt. Nem tagadom,nekem is tetszik ha pl.a fiúnak kicsit hosszabb haja van,amibe bele lehet túrni stb,szóval amolyan "páwás" haj,de mégsem az a tipikus ecset. Számomra tényleg fontosabbak a belsz értékek. Összefoglalva,csak akkor változz meg ha te szeretnél,lányok miatt tényleg nem érdemes,ahogy te is mondtad. 13/L
2017. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!