Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok hozzám illő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok hozzám illő lányt? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy szeretném már megtalálni azt a lányt, aki hozzám illik és aki rám vágyik! Csak az életem most jó pár évig nem engedi ezt (szerintem)! A suli, ahova járok, ott felsőbb éves lányok vannak, 2-3 számban, valamint egy nap, csak egyszer utazom egy buszon! A suli utáni időt, otthon töltöm tanulással! A busz általában reggel tele van, de soha nem látok lányokat, vagy olyan lányt aki megfogna is egy kicsit is...még rosszabb, hogy senki nem érdeklődik felém...

Eljárni szórakozóhelyekre nem szoktam, mert nem szeretem és a barátaim meg nem jönnek...de nem is bánom mert nagy részük egy éjszakás lányokat keresnek! Na most, nekem semmi szükségem erre, így egymagam vagyok... Felmerül a kérdés, hogy rossz családi hátérrel, és ezek életbeli gondokkal, hogy lehet ismerkedni, mit kellene változtatnom, hogy lássak lányokat is! az életben mindig a lányok társaságát kerestem általánosban is és most is, ha lenne lehetőségem! És most nagyon hiányzik nekem a lányok társasága, de nem tudok csinálni semmit már! Mit tehetnék? Elmennék én fesztiválokra, meg emberek közelébe, de egyedül nem fogok, és nincs kivel! Innentől kezdve el van rontva az életem? Vagy, mi a megoldás? Fél éve, keresem, hogy hogy tudnék kijutni a kapun és azóta nem változott semmi! Mindig rohamszerűen visszajönnek a rossz érzéseim a múltból, a szakításból és mindig ott vagyok, hogy szerencsétlennek érzem magam, mert mindenki boldog a csajával, csak éppen én vagyok, az akinek egy két barátja van akivel jól érzi magát és barátnője meg nincs! Még is hogy változtassak és mit? Miért nem látok lányokat?

Légyszíves írjatok tanácsokat, hogy mit tudnék változtatni az életemben és hogy megtaláljam, azt a lányt aki rám vágyik :/ Nincs ötletem már, és nagyon szomorú vagyok, hogy ide jutottam a nagy boldogságból! :( 16F


Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. szept. 24. 09:51
1 2
 1/20 anonim válasza:
73%
Sanszos, hogy ha szórakozóhelyre mész ismerkedni akkor csak tömeglányokat kaphatsz meg. Igazából az igényed, ami barátnő téren van már szerintem magas a mai társadalomhoz képest. Egy csónakban evezünk, ugyanis nem találok sehol se olyan lányt aki szép és nem tömeg kis p***a. És jó beszélőkém van, közvetlen vagyok az emberekkel de mégsem megyek oda a lányokhoz mert mind ugyanolyanok szinte. Egyszer kétszer láttam olyan lányt a suliban aki tényleg normálisnak tűnik és nagyon szép, most bepróbálkozok majd. Tedd Te is ezt! Előbb utóbb jönnie kell egy olyan lánynak aki nagyon tetszik Neked és stílus alapján meg lehet állapítani hogy normális és tegyél nála egy próbát hogy van e lehetőséged ismerkedni vele. Úgy gondolom ebben a generációban nem Te vagy a hibás!
2017. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi választ! Én is így fogok tenni, de mivel nekem nincs az iskolában korombeli lányok, ezért, szerintem türelmesen kivárom, hogy jöjjön egy olyan, akinél lehet esélyem ismerkedni! Úgy gondolom, hogy most nem véletlen nem látok lányokat és most direkt szigetelték el tőlem! És egyszer elfogy majd a szigetelőanyag és akkor fog rám kacsintani a szerencse :) Még egyszer köszönöm, a tanácsokat :)
2017. szept. 24. 10:15
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

NANANANANAAAAAAAA álljon meg a menet emberek... Szórakozó helyen nem csak tömeg lányok vannak, mivel a szorakozóhely egy gyüjtőfogalom, vannak olyan helyek ahol igenis megfordulnak normális lányok, de mindegy... de még egy romkocsmában is vannak normális emberek, de MINDEGY.

1-es akkor szerinted hol vannak normális lányok, a neten? A neten pont hogy mindenhonnan a stílústalan hulladék áramlik be mindennapjainkba az undorító 100adjára lepózolt selfis kis köcsögökkel együtt.

NORMÁLIS LÁNY MINDENHOL VAN, csak megkell találni barátom, csak megkell találni és ez az ami nehéz feladat..

18f

2017. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
3-as itt leolt mindenkit aki a neten lóg, közben meg azt akarja, hogy az ő kérdésénél írjanak neki az animés lányok. Az konkrét. :D
2017. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen értem! Tudom, hogy meg kell találnom, de nem tudom! Most jó pár évig nem tudom megtalálni! vagy össze hoz a sors, vagy felbukkan egy nap egy lány és észreveszem, de én nem fogok keresgélni utánuk, mert azzal csesztem szét a belső érzéseim!
2017. szept. 24. 10:28
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem oltok le mindenkit, helytelenül fogalmaztam, azt akartam mondani hogy a stílustalan hulladék szemétnek engednek nagyobb részt teret drága barátom :)
2017. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

4-esnek ezt üzenem, hogy értelmezze újra: "NORMÁLIS LÁNY MINDENHOL VAN, csak megkell találni barátom" :) így már nem szólhat be a kérdésemért, de hogy ne csak off legyen és egy újabb vita győztes szerény személyemben így adok mégegy tanácsot.


Ohh látom mit írtál kérdező és végülis ez is egy megoldás de akkor lényegében miért írtad ki a kérdést? Bíztatásért, mert akkor tessék, kellj fel minden reggel úgy hogy talán ez lesz az a nap, amikor az a bizonyos lány akire vársz szembe jön veled az utcán/ ül a buszon, beiratkozik a sulidba vagy csak szimplán leesik az égből pont rád.

2017. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a biztatást! Na látod, ezt sem próbáltam még ki! lehet, hogy ez hiányzik :) Kipróbálom, lehet siker lesz belőle! Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2017. szept. 24. 10:46
 9/20 anonim ***** válasza:

" A suli utáni időt, otthon töltöm tanulással!" - mondjuk ha eljárnál emberek közé, jobb esélyed lenne.

Merre laksz, milyen településen?

2017. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom és itt is járok suliba. Tudom, hogy több esélyem lenne...de én nem szeretek elmenni egyedül...főként, mert nincs cél és így hülyén érzem magam..enélkül kell megoldanom.
2017. szept. 24. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!