Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a szemétládák jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a szemétládák jönnek be, amikor meg találok egy rendeset, azt túl kezelhetőnek tartom. Hogy változtassak a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne, hogy világéletemben a rosszfiúk jöttek be és azokba voltam a legjobban belezúgva, akik tapostak rajtam. Ilyenkor mindig imádkoztam egy olyan srácért, akivel tökéletesen idilli a kapcsolatunk, minden szép és jó, nincs veszekedés, nincs sírás, stb. Most megkaptam. Mégsem érzem jól magam... úgy érzem, túl kezelhető a párom, úgy ugrál ahogy én fütyülök, a tenyerén hordoz és egyszerűen szükségem lenne arra, hogy néha igenis legyen domináns, kicsit erőszakos, "apáskodó"... mit tegyek? nem akarom ezt elrontani, mert tényleg nagyon idilli minden, de attól félek, nemhogy beleszeretek majd, de kiábrándulok belőle...pedig nem érdemelné meg mert tényleg egy főnyeremény, egy kincs...


22/L ő 26/F


2011. szept. 4. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha gondolod én megtaposlak, mint a szart.
2011. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rendet a fejedben. Sürgősen.
2011. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

első, ez jól eset:D:D:D

és igen, a lányok szeretik, ha lépten nyomon megalázzák őket. de egyszer megkomolyodnak sztem. 22 éves vagy, lehet, hogy még éretlen vagy egy komoly kapcsolatra. lehet kicsit lazábbra kéne fognod a dolgokat

2011. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hamár egyszer kapcsolatban vagy akkor miért nem tudod ezt vele megbeszélni?
2011. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
jó negyedik és ezt hogy gondolod, akkor a csávó mostantól kemény lesz, mer a csajának ez kell? ha tényleg eszedbe jut, hogy ezt csináld, akkor inkább szakítsatok, mer ez nagyon erőltetett lenne
2011. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
vagy fogadd el úgy, ahogy van, de ha nem kell, ne játszadozz vele
2011. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Szerintem is sürgősen változtass a hozzáállásodon. Nem akarlak szidni téged konkrétan mert ettől az egy nagyon rossz ízlésedtől eltekintve nem biztos, hogy rossz csaj vagy de: Ami azt illeti ha én nőből lennék (egyébként 23/F) k.rva gyorsan próbálnák mindent megtenni annak érdekében, hogy ez változzon. Mármint, hogy ne kőkemény nőket megtaposó menő manókba legyél szerelmes.

Én egy jó időre pont a hozzád hasonló hozzá állású nőkért tettem le a csajozásról egy jó időre. Már arról, hogy komolyabb kapcsolatom legyen. Egyszerűen (könnyen lehet szar környéken mozgok) nem érdemlik meg, hogy tisztességesen bánjanak velük és szeressék őket. Majd ha ők is tesznek érte, akkor igen. De addig semmit.


Bocs a hosszú irományért, de én ha neked lennék nagyon gyorsan megbecsülném magam pláne ha szerinted is egy főnyeremény.

2011. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hiszen épp ezért tettem fel a kérdést. Mert tudom,hogy ez így nem jó és rosszul érzem magam miatta és nagyon szeretném viszonozni tiszta szívből azt, amit tőle kapok!

Egyébként nagyon friss még a dolog, pár napos kapcsolat, és az előzőnek (amiben egy ilyen szemétládába voltam szerelmes) még csak két hónapja lett vége. Reménykedem benne, hogy talán csak nagyon új ez a helyzet és még nem szoktam bele, és még nem sikerült teljesen elszakadni az előzőtől (de jó úton haladok).

2011. szept. 4. 23:17
 9/16 anonim válasza:
Legalább a szándék megvan... már ez is becsülendő. Én sok sikert kívánok! Remélem sikerül!
2011. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szereted a mostani fiúdat, mert még nem vagy túl az előzőn. Ellesztek egy darabig, de pár hónap múlva szakítani fogtok. Ne csinálj túl nagy ügyet belőle, örülj, hogy van, de ne törd össze nagyon a szívét. Vagy próbálj meg távolságot tartani, ne költözzetek egyből egymás nyakára, inkább lassan, és akkor lehet, hogy túléli a kapcsolat.

23/L

2011. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!