Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Van még szükség jófiúkra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van még szükség jófiúkra?

Figyelt kérdés

Kissé régimódi srác vagyok, aki megjegyzi egy párkapcsolat fontosabb dátumait, végighallgatja a barátnője minden gondját, őszinte, stb.

Esetleg a párkapcsolatban ezek már nem is igazán számítanak? Jobb ha inkább egy veszélyes, vagány srác lennék, mint megbízható?

17/F


2017. szept. 26. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
figyi en is ien vagyok es a csajoknal mar ez nem menö csak a pawa meg azok erdeklik akik fbn kutya fül meg orral a pincsijük lesz de az eletben ha kapnak 1 pofont mar futnak anyucihoz meg a legtöbb csajszika mar csak r bi
2017. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok rá. Mostanában van pár lány a környzetemben aki mellet ha elmegyek köszönök ők nem is szólnak majd mikor elmegyek hallom hogy rólam beszélnek és az elő ítéleteiket rólam.:/
2017. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
meg nem is ismernek és azt mondják nekem lúzer vagyok mert ilyen meg amolyan a klsőm ruháim és még magukat húzzák fel mert nekem 0 reakció poker face és csak anyit mondtam "jah"
2017. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak azokra van szükség.
2017. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne âltalànosítsatok. Mert vannak még ilyen lányok csak nyilván nem a diszkóba kell keresni őket.:) Jó bevallom hogy van igazság tényleg sokan "olyanok" lettek de attól még nem pusztultak ki a normális lányok. Lehet te is tetszel valakinek csak nem veszed észre.


16/L

2017. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, másképp kiürülne a barátzóna. :D
2017. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Dehogynem.

Én nemrég jártam egy ilyen vagány,páwa sráccal. De becsapott engem és közben még más lánynak is udvarolt.

Azóta rájöttem hogy sokkal jobb lehet egy kapcsolat egy rendes, megbízható fiúval.

2017. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az ilyen fiúkat szeretem :)
2017. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, hogy vagány legyen. Nem a páwákra bukok szó sem lehet róla.:D Szeretem ha egy srác rosszfiús az sokkal izgalmasabb mint egy olyan akinek az összes lépését ki lehet számítani.Én úgy definiálnám a "tökéletes" srácot, hogy: Vagány, rosszfiús de van egy olyan oldala amit csak kevés embernek mutat, az érzelmes oldala. És legyen vicces, mert az a legfontosabb, hogy bármikor megtudja nevettetni a barátnőjét. Egy túl jófiú mellett hamar unalmas lehet a kapcsolat SZERINTEM. Nem mondom hogy mindig így van, de én ezt tapasztaltam. Remélem tudtam segíteni és nem kanyarodtam el nagyon a témától.
2017. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
46%
Mindenképpem szükség van!!! Csak az a helyzet hogy a lányoknak sokkal imponálóbb ha különlegesnem érezhetik magukat és velük máshogy bánik az illető. Így például ha egy köcsög pávánál a lány eléri hogy vele jófej legyen azonnal beleszeret. De meglátjátok vannak még lányok akik tudják értékelni a rendes fiúkat anélkül hogy előbb koppannjanak egy nagyot
2017. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!