Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól cselekszem így? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekszem így? Hogy segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy az utam most már megtisztult előttem. Elhatároztam, hogy mivel nem találok lányt jelenleg, ezért azt fogom csinálni, hogy elfoglalom magam, törődöm a magammal, barátaimmal, hobbijaimmal, kedves és mosolygós leszek és megpróbálok nyitott lenni! Habár sajnos visszahúzódó, rejtegetős egyén vagyok, bár nehezen tudom elképzelni, hogy merem magam kirakni tömegnek, de megpróbálkozom vele! Néha vele álmodom...csak ezzel az a baj, hogy nem valóságbeli, csak egy magam elé vetített vágy...aminek nagyon tudnék örülni, de ahogy érzem magamon, ezt csak azért csinálom, hogy azokat a hiányokat mint például ölelés, vagy összebújás, azokat csillapítsam...


Szerintetek, ha így lesz és elég kitartó leszek és közben elmélkedem a lányról, és türelmes leszek, akkor van esélyem, hogy egy szép nap, majd szembetalálkozom azzal a lánnyal akit el tudok magam mellé képzelni?Esetleg, a lányra való gondolás gyakoriságát, hogy tudom csökkenteni? Mivel tudnám elterelni még jobban a figyelmem?


Elnézést a sok kérdésért, igen bizonytalan vagyok :/

Aki válaszol annak előre is köszönöm! 16/F



2017. szept. 27. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed,hogy próbálsz másra gondolni,mint a csajozás,csajok,kapcsolat...stb.Persze az is érthető,hogy vágysz valakinek a szeretetére,és te is szeretni akarsz valakit "úgy".De hidd el,hogy most nem ezzel kell foglakoznod.Barátokat kell szerezned,tanulással kell foglalkoznod,azon gondolkodni,hogy mit szeretnél majd amikor felnőtt leszel csinálni,sportolni,mindent kipróbálni,új helyeket,embereket megismerni...stb.És hidd el,hogyha vannak céljaid,vidám,nyitott,vicces,okos srác vagy,aki ráadásul céltudatos,és vannak elképzelései a jövővel kapcsolatosan,akkor előbb vagy utóbb találkozni fogsz azzal akivel eltudod képzelni a jövődet,de ezt még ilyen korban nem kell erőltetni,sőt sosem kell erőltetni,az sem gáz ha 20 évesen egyedül vagy és nem volt még kapcsolatod(komoly),majd jön magától.
2017. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Igen már most is úgy tervezem a dolgokat! Előre látok és tudom, mit szeretnék csinálni azért vagyok abban az iskolában most...Csak nekem minden jobban megy, úgy értem, jobb a tanulás, meg minden más, ha tudom, hogy mikor hazamegyek, hogy van valaki akinek írhatok elmesélhetem a napjaim...ha így lenne mindenkinek könnyebb lenne!
2017. szept. 27. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek,persze ilyen korban már nemcsak a haverokra,szülőkre van szükség,hanem egy olyan emberre,akit szerethetünk "úgy",de fölöslegesn ezen agyalnod,ha sokat gondolsz rá,és nagyon erőltetni akarod,akkor csak rosszabb lesz,hidd el,észbe se fogsz kapni azt máris fogni fogja valaki kezedet,és hozzád fog bújni,megosztja veled minden fájdalmát,boldogságát,és te is veled.Légy türelemmel,addig pedig ott vannak a barátok:).
2017. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*vele:DBocsi
2017. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze hogy jól cselekszel. :) Szerintem a tanulmányaid most sokkal fontosabbak, mint egy barátnő, bár nem feltételezem rólad, hogy egy lány miatt hanyagolnád a kötelességeidet. És tényleg próbálj meg ne nagyon gondolni rá, mert az ember belebolondul, nem tud koncentrálni semmire...Én is jártam már így. 17/L
2017. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a boldogító válaszokat...! Most már akkor figyelni fogok erre, hogy ne gondoljak rá ...eddig nem hittem, de most amiket írtatok, most már hiszek benne, hogy ha nem figyelek rá oda és magammal törődöm és tanulok, akkor egy nem várt pillanatban bejön a képbe egy nem várt lány! Érzem hogy így lesz! Köszönöm még egyszer a válaszokat :)
2017. szept. 27. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!