Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt ha nem merek leszólítani senkit?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de egyszerűen félek megszólítani a lányokat. Buliban hiába iszok sokat még akkor sem megy a megszólítás, egyetemen sok csaj van, de nem tudom mivel tudnék bárkihez odamenni anélkül, hogy lenézne vagy kinevetne. Utcán leszólításnak gondolom még kevesebb esélye lenne. Félek az elutasítástól, valószínűleg ez is közrejátszhat. A legegyszerűbb nyilván a buliban való felszedés lenne, azt se bánnám ha csak egy egyéjszakás dolog lenne, cak legyen már valami...
2017. okt. 4. 18:01
 1/3 Ketri ***** válasza:
100%
Miért félsz? Mondhatni érett férfi vagy! Aki mer az nyer. :) Szóval tessék egy buliban össze szedni a vért a pucában és megszólítani egy lányt. Akár egy laza "Wow nagyon csinos vagy, meghívlak egy italra" vagy akármi. :)
2017. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abszolút magamra ismertem a kérdésben, ugyanennyi idős is vagyok, úgy látom más is szenved ettől. Próbáltam már úgy tenni, hogy nem érdekel ma a buliban csajozni fogok. El is mentem de mikor odajutottam, hogy na most akkor inkább megfutamodtam. Szóval nem tudom mit lehetne tenni. Magamat pedig nem látom csúnyának, magas is vagyok de mégsem merek lépni semmilyen esetben sem.
2017. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy érzek bulikban, bemegyek nagy önbizalommal, aztan pár perc és elmegy a kedvem az egésztől. Csúnyának én se tartom magam, mondjuk annyira jóképű sem vagyok, de nálam sokkal rondább embereknek van szép meg csinos barátnőjük.
2017. okt. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!