Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek leszolítani lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek leszolítani lányokat? 16/f

Figyelt kérdés

Már többször szerettem vna leszólítani vkit,de egyszerűen képtelen voltam rá,ideges leszel,görcsölök,szorongok,izzad a tenyerem,egyszerűen minden.

Mit tehetnék?Van ebből kiút?



2017. szept. 15. 18:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítés:igazából a visszaútasítástól félek,ami szinte biztos.
2017. szept. 15. 18:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Hat figyelj.Ha hozzam odajonne egy srac beszelgetni pl.a buszon akkor nem mondanam azt hogy menj mar innen😂

Én mondjuk örünék ha nem egyedül kéne ácsorognom 10 percig😅


14/l

2017. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az első lépés a legnehezebb. Próbálj úgy tenni mint ha csak az egyik rég nem látott barátodhoz mennél oda. Pl: reggelente találkoztok a buszon: szia, észrevettem h te is sokszor ezzel a busszal/villamossal jársz,vagy ha csak megállóban találkoztok: látom te is mindig ilyen korai busszal mész, hova jársz suliba?... Mit tanulsz? Próbáld meg őt beszéltetni, addig is míg beszél van időd kigondolni a következő kérdést stb.

Nem kell nagy dolog, nem kell macsónak lenni az első alkalommal, mert a lányok 90%-a szintén visszahúzódik ha egy idegen emberrel kell beszélni. Így olyan témát kell feldobni amiről te is, és ő is nem csak 2 szót tudtok beszélni.

De ezt lehetőleg ne akkor tedd meg mikor még fél óra múlva szállsz le a buszról, vagy a te buszod nagyon soká jön mert elsőre hamar elfogy a téma :D És ha nem érdekled, kínos lesz végig ülni/állni mellette fél órát. Egy rövidke 5 perces kis beszélgetés is megteszi elsőre. Egy ilyen kis beszélgetés is elég lehet ahhoz h eldöntsd h érdekled e, akar e beszélni, vagy inkább csak tőmondatokban válaszol. Ha érdekled is, próbálj meg te "lelépni hamarabb" hogy tudd neki a végén mondani hogy: bocsi, én most ezzel a busszal megyek, de ha gondolod holnap is dumálhatnánk. Erre csak egy nagyon bunkó lány fog nemet mondani, általában az lesz a válasz hogy oké. És másnap jöhetnek az alap kérdések, hogy milyen volt a tegnapi napod, itt már te is beszélhetsz egy kicsit magadról h neked milyen volt.


Egyébként én is nagyon féltem már megszólalni is lányok előtt, nem hogy velük beszélgetni. De kb 18-19 éves koromra nem azt mondom hogy elmúlt, de már annyira nem parázok tőle mint régen. Meg ha mindenképp nem menne egyedül, vidd magaddal az egyik haverod, bátorításképp. De ha a lány egyedül van, nem túl célszerű.


Most így hirtelen ennyi "praktika" jutott eszembe :D

Sok sikert!

21/F

2017. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akárki akármit mond, ha egyáltalán nem vagy megnyerő akkor próbálkozhatsz bármivel nem fog sikerülni.

Legyünk őszinték (és lehet lepontozni), az emberek alapvetően nem szeretik ha random vadidegen ember megy oda hozzájuk kérdezősködni (de természetesen van kivétel, ebben is biztos vagyok).

De ettől függetlenül még ne add fel, hátha tényleg sikerül ;)

2017. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as Nem fog hülyének nézni ha buszon azt mondom neki hogy "látom te is ezzel a villamossal jársz amivel én"?
2017. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ugyanezt éreztem.

a lányok magasabb szinten vannak szociálisan abban a korban. ők már röhögnek ezen az egészen mert ők már 12-13 évesen itt tartottak, nézegetik a fiúkat.

Sztem mindössze ennyi a különbség hogy több ideje kínlódnak.

Sokkal könnyebb úgy elhívni egy lányt hogy nem lányként kezeled aki tetszik.

Tudatosítsd hogy csak egy ember.. egy másik ember. Akikkel menzán kajálsz, akiket a buszon látsz. nem annyira nehéz.

Én elhívtam 2 lányt is randira.. igaz több nem lett belőle :D

ott az volt a baj hogy ők többet akartak.. és én meg kipipáltam ezt a "missiont" hogy ezaz.. sikerült :D

éretlen voltam.. mit hogyan.. mi az hogy járni. annyi idősen túl nagy elköteleződés (igaz nem voltam szerelmes csak tetszettek szimpik voltak meg csinosak)

febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!