Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek oda menni a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek oda menni a legtöbb lányhoz és leszólítani?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan srácokhoz szól a kérdésem, akik hasonló problémával vannak megáldva hogy félnek oda menni lányokhoz, de más is nyugodtan adhat bármi tanácsot :D ... Mitől sikerült rá venni magatokat arra hogy oda mész tökösen és elkezdtek beszélgetni? Én már ezen agyalok, hogy azért nincs still valaki barátnő szerűség mert félek oda menni, és valószínű azért mert nem akarok újra pofára esni... Bármi ötletet vagy tanácsot meghallgatok, köszi ha elolvastad :D

16/F



2017. aug. 11. 10:01
 1/9 DollarDog ***** válasza:
64%

Pár feles segíthet :D esetleg Teca nénje kerittésszaggatója :D

A másik sokkal egyszerübb és célravezetőbb módszer, hogy fogod magad elhatározod hogy "ő bejön nekem próbáljuk meg felszedni!" Veszteni valód ugy sincs! Odamész mondod "Szia xy vagyok, nem gond hogy csak úgy leszólitottalak?" Vagy valami hasonló :D

2017. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kerítésszaggatóval én hadi lábon állok mióta egyszer basztam be, de akkor nagyon xD egyébként meg tegnap is így nagy családdal jártuk a boros pincéket mert ugye nyaralunk, tetszett megint egy lány, mondom leszolitom... Csak ugye féltem tőle, aztán mire oda jutottam hogy na, akkor várjon többet az akinek két anyja van, vissza kellett menni a csapathoz, mert lemaradtak... És ez az, hogy ha nem szarakodok, akkor hamarabb leszólítom :D
2017. aug. 11. 10:18
 3/9 DollarDog ***** válasza:
100%
Legyél magabiztos :D ha kell mond el magadba 10x hogy fiubol vagyok most pedig felszedem a csajt! Vagy valami hasonló :D nehogy már a befött rakja el a nagymamát! :D
2017. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végülis jogos, nincs veszteni valóm szóval :D hálás köszönetem :D
2017. aug. 11. 10:30
 5/9 DollarDog ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit :D aztán sok sikert kaszanova :D
2017. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem is a legtobbhoz kell odamenni, hanem ahhoz amelyik kinezett maganak. A jeleket kell eszrevenni.
2017. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D annyira meg nem vagyok bekattanva hogy olyan valakihez menjek oda aki nem szimpatikus... Egyébként meg észre venném én a jeleket ha lennének :P
2017. aug. 11. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:

1. tippem az hogy el hitted hogy a nőknek olyan agyhalott hapsik kellenek mint a tvben vannak.

2. Nincs önbizalmad (de ez javítható)

3. Félted az egod és ezért félsz az elutasítás tól.

(Az ego istát ebben esetben nem úgy értem hogy beképzelt vagy hanem hogy van én képed ami a vissza utasítás miatt össze omlana.)

De minden lhet változtatni ha van rá benned hajlandóság. :)

2017. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy csináltad de le írtad az. Összeset ami a fejembem volt :D önbizalmam tényleg nincs sok, és nagyon nem is tudom hogy lehetne javítani, mellesleg az arcom kicsit olyan mint egy 14 évesé, és ezért azért picit nehezebb :D
2017. aug. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!