Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy csak a nyomik buknak rám?

Figyelt kérdés
Nem volt még pasim (15 éves vagyok) már három ember is megkért, hogy járjak vele, de mindegyik nyomi és hülye volt. Szerintem nem nézek ki rosszul. Mit csináljak, hogy legyen pasim. Úgy értem: randik, csók, tapi, és talán szex.
2017. okt. 5. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgyis találsz majd magadnak valakit :D Csak idő kérdése.

Mindenki megtalálja azt, aki hozzá való :D

És.. amit írtál utolsó szó, az ne legyen annyira fontos a számodra még szerintem.

2017. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
jóóóó isten
2017. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De hát még csak 15 ! Éves vagy leányom. Mit akarsz már most az élettől kérni? Éldd az életed nem csak a szex tejfelből áll.hanem amiért a földre születtél.
2017. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Már ott baj van, hogy bárkire is azt írod, hogy nyomi és hülye.
2017. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nemsokára már 16 vagyok és nem a szexre fektetném a hangsúlyt, csak szeretnék egy fiút akivel több lehet mint egy barátság
2017. okt. 5. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Csak türelmesnek kell lenni és találsz valakit :)

Én is sok lányt megismertem mire lett barátnőm.

Az a lényeg, hogy nem kell keresni, jön amikor jönnie kell.

2017. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ekkora egoista, lenéző barommal nem nagyon jönnek össze a normális srácok.
2017. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz nyomik alatt? Ahogy olvasom te sem lehetsz különb.
2017. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

randiface.hu :D

Első barátnőm is kb annyi idős volt mint te, és bomba csaj és oda regisztrált pár évvel ezelőtt. Tele van tinikkel, meg fiatal felnőttekkel. Én is közéjük tartozom, már egy ideje elmúltam 20 mikor randiztam az akkori exemmel. Miatta ért véget a kapcsolat, élni akart, ismerkedni szabadon.

Nem kihasználni akartam vonzó volt számomra, és érdekelt akkoriban. Amúgy nem bánok semmit, mindketten sokat adtunk a másiknak, mellette tininek éreztem magam, ő pedig nőként érezhette magát mellettem, nem lapos randik voltak :) Van egy olyan érzésem, hogy neked se 15 éves kisgyerekek kellene párnak, persze nem is 30 éves... :)

2017. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
te is csak egy kis r'banc vagy aki elküldi a rendes srácokat a fenébe. de ne félj majd egy alfa srác akire buksz jól megrak aztán kidob a fenébe
2017. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!