Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszúl?

Figyelt kérdés

Nos akkor először leírom magam:

178 cm magas vagyok 64 kg,sportos test alkat divatos haj stb szóval adok a külsőmre el tudok beszélgetni bárkivel a lányokkal kicsit nehezebb főleg amelyik bejön akkor ilyen gombóc van a torkomban nem tudom miért. De oda megyek lányokhoz ennek ellenére úgy vagyok vele, hogy nincs veszteni valóm mit tudnátok tanácsolni hogy felszabadúltabb legyek?



2017. máj. 17. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

64 kg ehhez a magassághoz sportos testalkat? :D Azért az S-es ruha feszül rajtad?

"lányokkal kicsit nehezebb főleg amelyik bejön akkor ilyen gombóc van a torkomban nem tudom miért. "

Ezt csinálod rosszul.


Mellesleg leírtad a külső tulajdonságaidat, de mire mennek vele a lányok? Ha ri.bancot akarsz fogni, akkor bőven elég, amit leírtál, ha barátnőt, akkor pedig nem azt fogja nézni,hohy divatos-e a hajad vagy sportos-e a tested.

2017. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csinálok rosszúl?"

A helyesírást.

2017. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igenis lehet sportos testalkat. 178 centi és 64 kg vagyok, teljesen rendben van az alkatom.
2017. máj. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez ellen sajnos nem tehetsz semmit.
2017. máj. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1: Sportos testalkat nem azt jelenti, mint a kigyúrt kopaszoknál, hogy 170 centihez 95 kg vagy... Nincs egy kis testképzavarod véletlenül?
2017. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: Milyen testképzavarról beszélsz? Nem vagy tisztában a fogalommal!

Láttam már olyan "sportos" ember, aki kb ilyen súlyú lehett és látszott az összes hasizma...de nem azért, mert ki volt gyúrva, hanem mert annyi zsír nem volt rajta, mint egy szelet kenyéren....

180 cm-hez (ami majdnem 178) az ideális (átlag) testsúly 75 kg. Ami ez alatt van 10 kg-mal, az hogy lehet sportos? Ténylegesen sportosra gondolok. Egységnyi izom sokkal nehezebb ,mint egységnyi zsír (tök mindegy, mekkora az egység). A sportos testhez átlag alatti testzsír százalék kell, mondjuk azt,hogy ez meg van. Ez alapból lejjebb viszi a súlyt, de a kidolgozott izmok viszont feljebb. De ha ez a "feljebb vitt" érték is csak 64 kg ekkor magassághoz, az hol van a sportoshoz? Ehhez legalább még +10 kg kéne. De tisztázni kell azt is, mi számít sportosnak.

A sportos nagyjából Katus Attila környékén kezdődik és nem mondjuk egy zsokénál, aki szintén sportember.


Mellesleg ez tök mindegy. Mint már leírtam, hogy ha a kérdező ri.bancot akar találni, akkor ennyi is elég lesz, amit leírt. Ha barátnőt, akkor semmire nem fog menni egy (jó?) külsővel.

2017. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
"rosszúl" hosszú ú-val.
2017. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó, azért azt ne mondjuk, hogy csak r*biknek számít a külső. Valamilyen szinten a letöbb lánynak számít, kérdező a leírás alapján a tieddel nincs baj, de ez egyéni ízlés kérdése. A belsődről viszont alig írtál valamit, az hogy el tudsz beszélgetni bárkivel nem jelent semmit. Lehetsz attól még esetleg unalmas, vicces, öntelt, szerényebb stb... Teljesen érthető, hogy lánnyal ott az a gombóc a torkodban, de ezt csak bátorsággal lehet leküzdeni, nincs nagyon rá mindenkinek beváló mód. Egy srác akivel randiztam úgy küzdötte le zavarát, hogy nem nézett rám... Na ezt ne alkalmazd, mert a lánynak hihetetlenül rosszul tud esni, én emiatt azt hittem nem tetszem neki:/ Szóval csak egyszerűen emlékeztesd magadat, hogy nincs vesztenivalód, bátor vagy és igenis el fogod kápráztatni azt a lányt.
2017. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A belsőmről annyit hogy tulságosan jó szívű vagyok álltalában,kedves,megértő. Testalkat nem sportos? Nos akkor fogalmazok így, hogy mellizmom van tudom is mozgatni őket :D kocka hasam van de nem azért mert a hátamra van száradva a bőröm. 37-es karom van. Járok kondi terembe és itthol is vannak súlyaim. És nem szedek semmilyen szert se ami csak felpumpálna.
2017. máj. 18. 16:01
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és 20 éves vagyok
2017. máj. 18. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!