Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Iszonyatosan ronda, ocsmány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan ronda, ocsmány, rusnya fiú vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem van az egész világból, sose leszek olyan mint a többi ember, genetikai selejtként kell leélnem az egész életem, amíg a lányok/nagymenő férfiak mind kiröhögnek/megaláznak emiatt. Nem tudom mi legyen, nem akarok ilyen lenni, én beleőrülök végleg ha még akár egy évet is ilyenként kell leélnem, bárcsak jóképűvé és jó testi/csontozati adottságokkal megáldottá változhatnék. De ez sose fog bekövetkezni. Feleség és gyerekek nélkül fogok élni amíg 40akárhány éves koromban magányosan döglöm meg.

2017. okt. 7. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne sajnáltasd magad, mert semmire sem fogsz menni vele! Ha tényleg ennyire nem vagy magaddal megelégedve, akkor miért nem teszel érte? Lehet változtatnod kéne az öltözködéseden, eljárni kondiba, új haj, figyelj az ápoltságra és máris nem leszel olyan "genetikai selejt". Az önbizalmadon meg tessék változtatni, mert így tényleg nem lesz senkid. Ne azt várd, hogy a lányok fussanak utánad!
2017. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy így magam alá kerültem, többet fogok próbálkozni
2017. okt. 7. 20:11
 3/15 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést nem kellett volna kiírnom
2017. okt. 7. 20:25
 4/15 anonim ***** válasza:
A szépség relatív ☺
2017. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

:)

am mondom, csak stresszes voltam, azért lett ez a kérdés, ne vegyétek komolyan :D

kicsit többet eddzek meg próbálkozom azt cső

2017. okt. 7. 21:03
 6/15 A kérdező kommentje:
csak kicsit bestresszeltem, bocsánat a stresszes kérdésért :D
2017. okt. 7. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy magadnak nem tetszel, másnak még tetszhetsz. Ha tudnád, hány rettentően rusnya fiút/lányt láttam már boldog párkapcsolatban. :D
2017. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
,,40akárhány èvesen,, ne hülyülj. Akkor kezdődik az èlet.:)
2017. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

értem :)

am tényleg nem kell komolyan venni a kérdést, csak az idegesség felgyülemlett bennem, és kiadtam :D

2017. okt. 7. 21:26
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi, én is ronda vagyok, de a prostik elfogadnak majd :D
2017. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!