Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül csajoznom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül csajoznom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, átlag magas (176-7)cm, sportos alkatú.

Azt, hogy bejövök e a csajoknak vagy nem, azt nem tudom, viszont azt igen, hogy nem igazán sikerül csajoznom.

Itt van pár kép rólam:

[link]

[link]



2017. okt. 7. 20:28
 1/10 mcrgt2 ***** válasza:
Talán változtani kellene a csajozási modszereden lehet azzal van baj. Nincs olyan hogy egy lánynak sem tetszel biztos van valaki.
2017. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A képeken úgy nézel mintha az orosz maffia tagja lennél... :D
2017. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hehe.

Nem találtam most éppen mosolygós képet. :D

2017. okt. 7. 20:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Csajozási módszeren kívül esetleg az is benne lehet, hogy nem vagyok annyira jóképű?
2017. okt. 7. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem jó korosztályt választottál ...kitudja lehet tényleg maffiás vagy szerintem albán.
2017. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen albán...de amúgy nem mondanám hogy nem vagy helyes....a szemèlyisègedről , tulajdonságaidról nem tudunk semmit! Lehet azzal van a gond...
2017. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, bár fiúként, de azt tudom mondani nincs veled gond, stílusváltás illene, ha a nők szívét nem Oroszhonban akarod meghódítani, hanem itt. :D Kicsit hosszabb haj, amin látszik a fodrászi munka, a szakmunkásbajuszt szedd le, és mindenképp légy megelégedve a külsőddel, sokat dob a kisugárzásodon. :)
2017. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha meghagyom hosszabbra a hajam összevissza áll a forgók miatt és göndörödik.
2017. okt. 7. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te túl aranyos vagy,és van egy nagy százalék,aki nem az aranyosakat keresi. Amúgy ezt nem azért írom, én foglalt vagyok. Hejj-dehűde magabiztos "alfahímeket" keresnek nagyon sokan, akikben azt látják valszeg, hogy meg tudnák védeni a családot.
2017. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*és az érzelmek nem annyira fontosak pl azoknak -gondolom- akik nem keresnek téged. Amúgy valaki automatikusan azt hiszi, hogy pl az érzelmesség a puhányságnak a jele, lehetne annak is egy része amúgy, de én egy puhány embert pl jobban képes vagyok szeretni, mint egy nagymenő nagyon egós melákot. :)
2017. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!