Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elszaladt velem a ló?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszaladt velem a ló? Igazi kis páva ge*i lettem?

Figyelt kérdés

Na szóval a sztori az az hogy régebben elég visszahúzódó voltam , de rájöttem hogy nem nézek ki rosszul. Így elkezdtem divatos ruhákat hordani, páva hajam lett , változott a személyiségem. Látom hogy bejövök a lányoknak és ezt ki is használom és élvezem. De még mindig mennék előre , még divatosabb cuccokat vennék fel, iphone-t akarok stb.. valamiért meg vagyok zavarodva. Ki akarom magam gyúrni , szóval tökéletes pasi akarok lenni. Szerintetek nagyon elszaladt velem a ló?


16/f


2017. okt. 9. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha így jól érzed magad, nem gond. De ha nem ez a stílusod és nem tetszik, ne csináld csak azért, hogy a csajoknak bejöjjél.

Az Iphoneról meg annyit, hogy attól nem leszel menőbb. Nekem is iphone-om van, nagyon jó telefon, de ne azért akarj iphonet, mert másoknak az van, vagy hogy villogj vele.

2017. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Valaki remelem egyszer ugy elver hogy tobbet csak nokiat kívánsz a kezedbe
2017. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. okt. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit páwásodsz te is
2017. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a divatos öltözködés és a pávaság szerintem eléggé eltér egymástól, bár sajnos nagyon sokan összemossák a kettőt. A páva szerintem a mai tinipcsa fiú megfelelője. Aki 0/24ben iszik, össze vissza kavar, plázázik és mellé egy hatalmas suttyó. Nem hiszem hogy ezt nagyon be kellene mutatni, akad sajnos jópár. Az hogy neked divatos a hajad (ami manapság az oldalt rövid felül hosszút jelenti) illetve divatos cuccokba jársz nem jelenti egyenesen azt, hogy selejtes mai kölyök lennél. Bár sajnos fogadd el a dolgot, hogy nagyon sokan előítéletesek lesznek veled szemben, és elhordanak mindennek úgy hogy nem is ismernek. Hidd el ezt saját tapasztalatból írom, én is bárkivel megismerkedtem mondta, hogy igazából teljesen más a személyiségem mint az először kívülről lejön. Valamiért ha drága holmikba és kiegészítőkbe jársz egyből az fog mindenkinek lejönni, hogy egy sznob beképzelt nyomorék lehetsz, akinek a szülei kinyalják a hátsóját. Persze meg van az előnyös oldala is, elég sok lány nyitott azért felém, ez pedig megdobta rendesen az addig alig-alig létező önbizalmam. Sokkal jobban érzem így magam, ha neked is így jobb szerintem nyugodt szívvel csinálj azt magaddal amit szeretnél. Ha te iphone-t szeretnél venni és megengedi a pénztárcád akkor vegyél. Ha gyúrni szeretnél akkor gyúrj. Annyi a lényeg hogy TE érezd jól magad a bőrödben, és ne adj idegen emberek negatív alaptalan véleményére. Főleg nem a pattanásos dagadt kockák "fujj kcsög páwa, rossz 40 kilós bzi" hozzászólásaira. Ezeket álltalában 2 mp alatt rádaggatják anélkül, hogy bármit is tudnának rólad. Viszont vigyázz, tényleg ne szaladjon el veled a ló, már ami a személyiséged illeti. Semmivel sem leszel több, vagy jobb ember attól, hogy egy 20ezres pólót veszel fel, míg más az 1000 forintos kínait hordja. Semmivel. Maradj azért két lábbal a földön :)
2017. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!