Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még ilyen lány? Túl sokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány? Túl sokra vágyom?

Figyelt kérdés

16/F vagyok és a közeljövőben ismerkedni szeretnék...nehezen rávettem magam és még bátorságot kell gyűjtenem...viszont eléggé elbizonytalanodtam, hogy lehet, hogy nagyon rákoncentráltam a lányra...

Egy olyan lányt szeretnék, aki megért, elfogad, szeret, kedves aranyos, cuki, tud vadulni, de egyben inkább visszahúzódó, becsületes, ápolt, nem cigarettázik és nem is drogozik...Nekem ezek a legfontosabbak, amiket szeretnék pláne, hogy én is ugyan ilyen vagyok...De attól félek, hogy sok az elvárásom...és esetleg emiatt nem látom már meg a sok lány közül azt akin megragadna a szemem... Nekem valahogy nagyon fontos, hogy egy lány tényleg szeressen és becsületes legyen, és hogy ne cigarettázzon!

Szerintetek, lehet még esélyem, hogy ilyen lányt találjak idővel, ha türelmes leszek?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. okt. 11. 21:12
1 2 3
 1/25 Anna0728 ***** válasza:
100%
Tuti találsz isz én is ilyen vagyok :) Nem cigizem nem is szeretnék mégha sokan meg is kinálnak. Nem fényezni akarom magam de nagyon tudok szeretni szóval bármit , szint bármit képes vagyok megtenni azért akit szeretek. Néha cukinak mondanak de amúgy állandoan beszélek és pörgök, bár mostanság inkább lehangolt vagyok , de nem baaj. Szeretek pozitív lenni megha mostanában nem is sikerül annyira és mindig vigyorgok (szintén mostanában nem vagyis 2 napja) De amúgy minden szupper. Nem hinném hogy sokat vársz el.Nekem is ha fiú lennék ez lenne az ideálom. Szóval biztos van még:D.
2017. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már többször mondták hogy cuki vagyok. Visszahúzódó vagyok inkább és én nem drogozok és nem cigizek. Nem szoktam hazudni és becsületes vagyok. Ismerek ilyen lányokat. Szóval vannak ilyen lányok csak eddig biztos rossz helyen keresgéltél.
2017. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Bocs hogy fiúként írok, de egyforma az ízlésünk..Én 19 vagyok de még mindig nem találtam az igazit..Dehát ami késik, az nem múlik..Mindennek eljön az ideje..Ennyit fűznék.
2017. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Juj milyen sok válasz! Köszönöm ;) És nem utolsó nem baj, a fiúk válasza is érdekel.. ;) megnyugtattatok.
2017. okt. 11. 21:23
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok, szoval igen van :)
2017. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem olyan sok vagy lehetetlen kitétel, én is megfelelnék. Viszont kinézet alapján biztosan sokan fennakadnak a szitán.
2017. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. A külső megfog,a belső megtart
2017. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok csak nálad idősebb 19 éves. :)
2017. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon sokszor mondták, hogy cuki vagyok. Igaz, 20 ève volt:)
2017. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen lány :DD mint az enyém :3
2017. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!