Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vágyom egy barátnőre, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom egy barátnőre, de nincs kedvem ismerkedni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Elismerem, kevés lány kelti fel az érdeklődésemet, kevéssel tudok igazán jól elbeszélgetni. Eddig ketten voltak (persze nem egyszerre), akikkel mégis sikerült, ők elég fontosak voltak számomra. Az egyikkel úgy éreztem, mintha lelki társak lennénk, aztán kiderült, hogy ő csak barátként tekint rám, a másikkal pedig már kölcsönös volt a szimpátia, ám egyéb körülmények miatt vele sem jöhetett össze a dolog. Próbáltam másokkal is ismerkedni, de velük vagy nem tudtam rendesen elbeszélgetni, nem volt közös téma, és így borzasztóan erőltetett volt az egész (úgy meg nincs értelme), vagy volt olyan is, hogy próbálkoztam egy elsőre szimpatikusnak tűnő lánynál, de esélyt sem adott, hogy megismerjük egymást, és utána döntse majd el, mi legyen köztünk.


A gond az, hogy barátnőre még mindig nagyon vágyom, ám az ismerkedéstől elvette a kedvemet a két nagy és sok kicsi kudarc, ha nem kezdeményezek, akkor viszont biztos nem lesz senkim. Mit tehetnék ilyen helyzetben?



2017. szept. 1. 13:25
 1/8 Mádár0218 ***** válasza:
80%

Igazából saját magadat zárod be egy szobába egy kulcsal ami ott van a zsebedbe gyakorlatilag.


Ha te nem ismerkedsz és nem próbálkozol beszélsz, akkor csak ott ülsz abban a szobában és vársz hogy hátha bekopog egy csaj, én csak ezt tudom erre mondani :D

2017. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
nagy részbe nem is jön össze és amikor abban a kicsi részben sikerül azt a kudarcokból tanultam meg. lehet annak a lánynak van barátja,lepattint hogy önbizalmat szerezzen(kevés olyan lány van de van) 1000+1 ok lehet miért utasított vissza. keress és találsz.
2017. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem szabad túlságosan rástresszelni a párkeresésre én azt tudom neked tanácsolni. Olyankor valahogy sosem jön össze. Csak éld az életedet, aztán majd előbb-utóbb találkozol egy lánnyal, akivel megtalálod a közös hangot. Csak ahogy előttem is írták, ne zárd be magad. Ne szalaszd el a lehetőséget az ismerkedésre, ha találkozol egy helyes lánnyal, csak mert nincs kedved, vagy félsz. Soha ne hagyd, hogy a korábbi negatív tapasztalatok elvegyék a kedved, mert hidd el nekem, hogy rengeteg rendes lány van, akivel működne a dolog. Sok sikert :)
2017. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es, én meg azt tudom mondani, hogy már próbáltam kinyitni bizonyos ajtókat, de nem ment, és kezdem elveszíteni a hitemet, hogy kijuthatok, illetve nem akarom még ki tudja hányszor át élni azt az érzést, mikor rájövök, hogy "na, ezen az ajtón se fogok kijutni".


2-es, akinek csak barátként kellettem, nincs párja, tudom. De persze, sokféle ok lehet.


3-as, az a baj, hogy nem egy 14 éves gyerek vagyok már, akinek lehet mondani, hogy "bőven ráérsz még". Régebben nem vágytam ennyire barátnőre, most már viszont igen.

Ha egy tényleg szimpatikus lány kezdeményezne nálam, vagy látnám, hogy bejövök neki, akkor nyilván nem szalasztanám el. De erre minimális az esély, mert egyrészt kevés a szimpatikus lány, másrészt ha találok egyet, nem sok az esély, hogy én is tetsszek neki és ezt ki is fejezze. Nekem viszont semmi kedvem kezdeményezni, hogy megint jöjjön a szokásos forgatókönyvek egyike.

2017. szept. 1. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni, ismerkedni, egyáltalán kideríteni, hogy van-e értelme elkezdenünk beszélgetni, akkor írj rám nyugodtan :D
2017. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erosen introvertalt szemelyiseg legemre most eljutottam oda, hogy kb barmelyik not lemerem szolotani (meg azert nem mindet :D ) es el tudok veluk beszelgetni. A titok: szolits le random noket az utcan. Ha rosszjl sul el, ugyse fogod oket tobbet latni, ha jol akkor pedig jobban megismerkedtek :D
2017. szept. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bar en lany vagyok, de ismerem az erzest :D viszont nemtudom hany eves vagy, mivel azt mondod h kezdesz turelmetlenne valni meg szorit az ido. Azert biztosan van meg remeny (nem is keves ha tini vagy) szoval fel a fejjel
2017. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ajánlom a rosszlanyok . Hu oldalt.
2017. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!