Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire a külső számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire a külső számít?

Figyelt kérdés

Najó tudom hogy már sok ilyen kérdés volt de nembaj

itt az én storym hozzá:

Nos megismerkedtem egy sráccal az interneten tök jól elvoltunk volt közös téma is meg érdeklödési körünk is hasonló volt. Ez így ment egy darabig aztán elhívott randizni (hozzáteszem nekem ez volt az első randim) és a megbeszélt helyen találkoztunk meg minden dumálgattunk és elmondta hogy akármennyire is szinpatikus vagyok neki a külsőm nem jön be( pedig nem vagyok kövér se sovány van egy kis plusz rajtam de az nem sok, viszont arcom olyan "hörcsögös" pufi meg ilyesmi és erről nem tehetek basszus így szüledtem nem vagyok ragyás szép a bőröm arcom nem egy modellé se a testem (az utobbi ellen teszek)) És ugye nem találkoztunk írtunk egymásnak többet ez volt 1 éve(jelenleg 17 éves vagyok) és most megint megismerkedtem egy sráccal megint ugyan az mint az elsőnél hogy tök jól dumálunk, és elhívott randizni, de félek attól hogy megint ugyan az lesz mint legutóbb (egyébként ő 20 éves az első meg akkor volt 17)



2017. okt. 18. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, a külső mindig számít. Mindenkinek megvan a saját ideálja, majd találsz valakit, akinek a te arcod jön be.
2017. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Ennyi erővel lehetne mondani ugyan ezt a nőkre is. Ti is csak a külsőre mentek. Ha valaki nem túl férfias, akkor már nem is kell nektek :)
2017. okt. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehetne mondani igen bár én nem ez a típus vagyok de sokkal több pasinak számít a külső mint nőnek
2017. okt. 19. 09:22
 4/7 anonim válasza:
0%

Kifogás minden. Az ilyeneket el kell felejteni, képen látta biztos hogy nézel ki, akkor mi volt neki a meglepetés?

Egyik kedves kommentelőnek üzenem, nem külső számít, hanem az hogy mennyire gazdag egy nő. Mennyire vastag a buksza, mennyire jó party a csaj. Ez megy. Férfi aranyásók, net tele van velük. Kikérdez, nem jött be a számítása, jönnek a kifogások. Ezek mind nem párt keresnek,hanem olyat akit ki lehet anyagilag is használni.

2017. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Láttam neten nem egy ilyet, aztán meg évekig fent vannak több társkeresőn meg net oldalakon, de érdekes még mindig nem elég jó nekik senki...nem tudtak szegények párt találni..elmorzsolok mindjárt egy könnycseppet értük..közben meg élik a életüket nagyon durván..
2017. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, általában a külső egy elég fontos szempont az emberek nagy részének. Ha számodra nem, remek! Keress nálad kevésbé vonzó személyeket és jelentősen javulni fognak az esélyeid.
2017. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy számít a külső.


Nem minden, de fontos, mert hiába jársz együtt olyannal, aki nem tetszik valamilyen szempontból, a kapcsolat nem lesz tartós.

Vagy elhagyod, mert nem szereted, vagy jön egy másik, aki jobban megfog, és azért lépsz.


Ez van, de gondolj bele, neked sem feltétlen tetszik egy 80 kilós, pattanásos fiú.

2017. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!