Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Vagy mivel lehet kompenzálni azt,hogy valaki csúnya? Milyen legyek?
2017. márc. 17. 06:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Relatív, hogy mi szép és csúnya. Hogy nézelnki, milyen az arcod, alakod?
2017. márc. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

a szépség relatív, de mivel a lányoknak is számít valamennyire, így a fiúknak is. A szerelem nem csak egymás lelkének látásából áll, azért a testi vonzalomnak is meg kell lennie.

Mert aki azt mondja, hogy egyáltalán nem érdekli a külső, az hazudik.

"Külső megfog, belső megtart"

2017. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szamit, amennyire a lanyoknak. De azert szeretem ha fejeben is van valami.
2017. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, arra tudok tanácsot adni mivel kompenzálhatod kissé... Nagyon sokat számít az előnyös, szép, ápolt fizura, sokat tud dobni az arcodon. És a csinos, igényes öltözködés alakodnak megfelelő ruhákban az egész megjelenésedet szebbé teszi. Nem tudom hány éves vagy de úgy 15-től bár sminket is használhatsz. Nem kell sok, csak ki kell emelni ami szép rajtad, amit érdemes hangsúlyozni és elrejteni amit nem
2017. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A csunyasagot nem nagyon lehet kompenzalni, de ne aggodj, vannak csunya fiuk is.
2017. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
nem kompenzálhatod az ocsmányságot
2017. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne is hallgass az 5., valamint 6. válaszolókra. Ha nagyon szép és áopolt hajad van, az mindenképpen nagyon jó. De azért tényleg meg kell kűzdeni, és fenn kell tartani, mindenesetre megéri. :)

Aztán az alak... Láttam olyan lányt, aki nem kifejezetten volt szép elsőre, de mint késöbb kiderült, nagyon jó alakja van (de ilyen durván jó), és nagyon kedves és aranyos is. Azóta szépnek tartom, nem tudom miért, ez csak így átalakult bennem *-*

Az öltözködés is nagyon hasznos tud lenni. De ne a divatot kövesd, az elég nyomi általában, csak szarabbul fogsz kinézni. Öltözz stílusosan, nőiesen - bármien is legyen az. :P

2017. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,de van olyan is,ami egyáltalán nem relatív,nálam pl ez van.Az 5. és a 6. válaszolónak is igazat adok,mindenkinek a véleménye számít.
2017. márc. 17. 14:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lany vagyok, szoval csak a szemelyes tapasztalataimat tudom elmondani, azert remelem nem baj :D

Szoval engem nem igazan erdekelt a divat, kulsom kulonosebben. Aztan 8.ban szepen lefogytam (163 cm/51 kg), es elkezdet erdekelni a divat meg a smink stb.

Sokkal jobban erzem magam, miota jobban figyelek magamra, es ugy erzem ezt a fiuk is latjak :D Szoval egy jo stilussal, hajjal, apoltsaggal sokat tudsz dobni magadon, persze ez onmagaban edes keves.

De a kisugarzasod, az onbecsulesed es a "jo csajnak lenni" erzesert mar onmagaban megeri +10 percet szanni magadra :)

2017. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem én,de én nem konkrétan a külsőre voltam kíváncsi,mert azon nem lehet változtatni.Továbbra sem fogom magamat kenegetni.
2017. márc. 17. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!