Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nagyon zavaró ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon zavaró ha egy srác alacsonyabb?

Figyelt kérdés
165cm vagyok, és sok lány mondja az,t hogy szerintük így vagyok cuki meg minden... de istenem a lányoknál nem minionosan cuki akar lenni az ember😅 Valakinek bejön? Vagy ha nem azt is írjátok meg!
2017. okt. 19. 10:37
 1/7 A kérdező kommentje:
És a kiszemeltem nem magasabb nálam
2017. okt. 19. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem picit zavar, viszont a párom 1-2 centivel alacsonyabb, meg lehet szokni :)
2017. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha kb. ugyanolyan magasak vagyunk, sőt nekem a magas pasik kevésbé jönnek be.
2017. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkora vagy mint én. Nem zavarna egyaltalán :)
2017. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 177cm vagyok, lány létemre😅 úgyhogy engem zavarna, de gondolom nem igazán jönnek be neked a magas lányok. Igazából kb 5cm különbség engem nem zavar.
2017. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat mivel en160cm vagyok nem zavarna :(
2017. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem, a párom 166 cm, 3-4-gyel alacsonyabb mint én.


De ha ránézek, nem a cuki jut róla eszembe, mert erős, férfias alkatú (nem kigyúrt, de izmos) és a viselkedése is határozott, pontos, nem pedig tötymörgő tutyimutyi.


Ellenben van olyan 187 cm-es ismerősöm, aki hiáb magas, de kölyökképű (30 évesen kinéz 19-nek max.), és vékony, plusz eléggé határozatlan "férfi" - bár nekem az "öcsi" jobban szájra áll vele kapcsolatban.

2017. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!