Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mekkora mértékig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mekkora mértékig nem zavaró a pocak egy srácon? Van akit vonz is?

Figyelt kérdés

Mostanában híztam kicsit, 182 cm vagyok és 90 kiló, már pocakom is van rendesen.


A számok alapján van akinek ez nem sok, sőt, akinek még több is tetszene? (Tudok képet küldeni, aki mondana kritikát).


21/F



2017. szept. 27. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vonz, de TALAN ennyi meg nem zavaro, ha nem nott melle duplatokad is es nem vagy egyeb tereken is igenytelen.
2017. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem kell kigyurt testepitonek lenni, de igenis zavaro, ha hozzaerek egy ferfihez, es puha a hasa, puha a valla, meg ugy osszessegeben "puha". Belolem undort valt ki.
2017. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez jó lusta hozzáállás.

A leadás helyett bebeszéled magadnak, hogy valakinek még tetszik is?

Épp elég, ha valakit nem zavar. De hogy vonzó is legyen....vannak ötleteid.

2017. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 kén_ ***** válasza:

Tudod mit, lehet valakinek bejön. A kérdés az, hogy neked bejön e? Bejön e, mikor majd hónapok, évek múlva mind esztétikai, mind egészségügyi szempontból zavaró lesz számodra, vagy párod számodra? Mert előbb-utóbb az lesz, és az esztétikai szempont szerintem még mindig kevesebb, mint az egészségügyi. Huszonegy éves fiatal férfi vagy - vagy kissrác, nem ismerlek -, tehát odatudnád magad tenni a témában, hogy rendbe hozd, utána pedig megelőzd az ilyesmit. Mások 40-50 évesen képesek rá, neked is menne. Szerintem a hozzáállásoddal van a baj.


21/F.

2017. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
[link] elso ketto nem fer bele es nem is volt soha pl olyan partnerem akinek mondjuk a 2.van.Egyszeruen nem izgato es kesz.N
2017. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

A párom hasa olyan mint a linkelt sorban a 3. Figurának és számomra egyáltalán nem vonzó azonban ő próbál tenni ellene ezért mélységesen tisztelem mert nem kis meló és így nem zavar. Ha csak ülne és tovább növesztené és neki ez a helyzet teljesen megfelelne valószínűleg elhagynám.

Ez a pocak méret ami már erősen zavar egy pasin ha ismerkedünk és elgondolkoznék akarok e bármit az illetőtől e fölött egyenesen taszít és nem lenne min gondolkoznom.

21/L

2017. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor edzeni voltunk az unokatestvéremmel, aki 140 kiló. Edzünk, oda jön egy modell kinézetű nő, és azt mondja az unokatesvéremnek, hogy tetszik neki. Nem azért, mert önbizalomhiányos lenne az unokatestvérem, de azt gondolta, hogy szótakozik vele, olyan nőről van szó. Már együtt is vannak.
2017. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Számokat nem tudok mondani,de az én páromnak is van egy kis pocija. (Nincs elhízva,inkább macis) Én úgy imádom ahogy van. Jó hozzábújni,ráfeküdni,simizni. Én ezt szeretem és örülök,hogy ő a párom.
2017. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem őszintén szólva csak akkor kezd el zavarni, ha már az egészség rovására megy. Addig ne jusson el senki, ne akadályozza az alapvető életfunkcióidat!


Egyébként meg nem zavar. 90%-ban egészségesen táplálkozom (nyilván én is bűnözök néha), ettől függetlenül én sem vagyok egy nádszál, míg van, aki úgy 40 kg, hogy nagyon sokat nassol. Szóval ja, tudom milyen ez. (Azért ha valaki ténylegesen a rossz táplálkozástól szed fel sokat, az azért tartson mértékét.)


21/L

2017. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mindig is pocak.

Soha nem volt hátrány.

Természetesen, vannak akik irtóznak tőle.

Viszont, mindig találtam olyan, nekem tetsző nőt, aki örömmel simogatta, bújt hozzá. Szerencsére, nem vagyunk egyformák.

2017. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!