Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor hányadán állunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hányadán állunk?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem egy fiú, eggyel fölöttem jár. Eddig kereste a társaságom, de múltkor elég egyértelműen elutasítottam. Mármint nem szóban, hanem tettekkel. Fogalmam sincs mi ütött belém. A lényeg, hogy amióta ez a dolog megtörtént, felém se néz, elmegy mellettem a folyosón. Most mit tegyek, hogyan tudassam vele?

16L



2017. okt. 22. 20:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha nagyon tetszik neked a fiatalember, akkor miért utasítottad el? Ha valóban gyengéd érzéseket táplálsz iránta, akkor ezt mindenképpen valamivel próbáld meg kimutatni. Ezután a kis "probléma" után ne várd el tőle, hogy ő kezdeményezzen. Szó szerint le lett pattintva. Ezek után már nem hiszem, hogy ő tenne az ügy érdekében valamit. Elutasítottad, és ő tiszteletben tartja a válaszod.
2017. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg fogalmam sincs, amikor vele vagyok teljesen megbolondulok...:( Köszönöm, jöhetnek még:)
2017. okt. 22. 21:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj írjatok még, mert nagyon kétségbe vagyok esve:'(
2017. okt. 24. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!