Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felmenjek megbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felmenjek megbeszélni Vele, hogy mégis hányadán is állunk?

Figyelt kérdés
Szeptember ota vagyunk egyutt. Elotte 1 honapot ismerkedtunk. En szeptember vegen mondtam neki h szeretem. O erre azt mondta h O meg nem tudja mondani.(ez oke is volt) talalkoztunk meg egymasnal aludtunk majdnem minden heten egyszer mivel o pesten tanul en meg veszpremben. Most volt h 3 hetig nem talalkoztunk mert zh i voltak..irta is h milyen megerto vagyok. Most hetvegen vegre talalkoztunk mert otthon szulinapi ebed volt tehat lensegeben egymasra keves idonk volt es vasarnap 10kor mar jottem is haza reggel mert h tanult keddi zhra. Azthinnem h most hetvegen majd talalkozunk erre nem..mert babanezobe megy tesojaval. Szombaton meg bulizni tesojaval meg baratnojevel(szeptember ota nem voltak) vasarnap meg az anyukajuk szulinapjat unneplik. Es majd csak dec 17.en fogunk talalkozni mert megyunk becsbe karacsonyi vasarba. En nagyon stresszelek mar emiatt mert ugy erzem tobb post elolvasasa utan h lehet h nem szeret? Annak ellenere h egyutt is aludtunk (szex meg nem volt) vagy en nem hagyok teret tul sokat akarnek?

2016. dec. 8. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet? Biztos. Mindent, amit felsoroltál, lehet veled is. Mehetnétek együtt bulizni, babanézőbe, és stb. Ezek kifogások.
2016. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kispajtás..keress mást!!!
2016. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazábol tenyleg az a baj, hogy nem is mutatja jelet h valami rossz lenne ha egyutt vagyunk. Szoval olyan mintha neki ez eleg lenne.
2016. dec. 8. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy lánynak szerintem ez korai, hogy 1 hónap után el mondod neki, hogy szereted. Tapasztalat: előző barátnőmnek 1,5 hónap után mondtam, ugyanez volt a reakció, 4 hónap múlva szétmentünk. Nem akarlak stresszelni emiatt, de egy lánynál szerintem a szeretet érzésének kialakulása egy hosszabb folyamat, mint egy férfinál, akiben a kötődés hamarabb figyelhető meg.


25F

2016. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy akarsz túl sokat... pont ez az, hogy sokkal de sokkal többet érdemelnél!! Igaza van az elsőnek, együtt is megtudnátok csinálni azokat a dolgokat amiket ő nélküled fog. Nem lehet ennyire elfoglalt, még a távolság sem lehet kifogás arra, hogy ilyen keveset találkoztok.
2016. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jo vegulis a babanezes oke mert tesojaval megy valami regi bnpjukhoz oda oke h nem kellek...de most ples en 21 evesen nem bulizni akarok menni hanem vele lenni (Ő 25)

Nemtudom ugygondoltam ma felmegyek hozza es ott termek meloja utan :D vagy ilyet ne csinaljak szokjak neki h felmennek?

2016. dec. 8. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én azt mondanám, hogy szólj neki ha mész és ne csak úgy ott teremj!!
2016. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!