Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a jó megoldás? 15\L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás? 15\L

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt a golyaavatonk és este pedig a buli és ott eszrevettem hogy folyamatosan engem nézett és aznap este LIVE-olt és mondta hogy jól táncoltam a buliba csak kár hogy nem vele, meg még később rám is írt és olyanokat írt hogy szép a mosolyom meg hogy aranyos vagyok meg ilyen kis apróságokat amiből nekem az jött le hogy szimpatikus vagyok neki. Meg azon is kiakadt hogy nem írtam neki. De most meg ő nem ír és nem tudom hogy most akkor mi van. Írjak én neki? Vagy mi lenne a jó megoldás? A képeimet kedveli meg minden de nem ír, és azon gondolkodtam hogy valami olyat írtam neki ami rosszul esett neki? Viszont még annyi a baj hogy osztálytársam exe és nem tudom hogy kiakadna-e ha esetleg komolyabbra fordulna a dolog. Nem hiszem de azért hátha. És miért van mindig az hogy rám írnak a fiúk és egy idő után már nem írnak és nem keresnek?

2017. okt. 23. 23:29
 1/5 anonim válasza:
45%
Megírni a leckét.
2017. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha eddig irt és most meg nem nyilván nem szégyenlős vagy hasonló így nekem az jön le hogy nem akar írni. Szóval várd ameddig ő ír szerintem.. ha meg nem ír akkor nem kar érte :)
2017. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HE? Egyrészt ti miért facebookon (vagy a jó isten tudja már hol) élitek az életeteket? Pedig esküszöm nem vagyok öreg, négy évvel vagyok nálad idősebb, de ezt sose értettem. Miért számolgattok lájkokat? Miért nem élőben használjátok ki hogy ott a másik, nem elérhetetlen távolban (yay távkapcsolat, most én is facebookra vagyok utalva de gyűlölöm mint a szrt). Másrészt te is tehetsz ám lépéseket. Rád írnak a fiúk, és egy idő után nem keresnek? Talán mert mindig várod, hogy ők keressenek. Honnan kéne tudniuk hogy érdekled őket, ha sosem írsz nekik, sose keresed őket? Ne várj a végtelenségig arra hogy meghódítanak, te is tegyél érte valamit. És tipp a jövőre: a pasik nem értik a "minden válaszom minimum két mondatos és lájkoltam minden képét a héten és direkt olyat posztoltam instára ami neki bejön, tudnia kell hogy szeretem" nyelvet. Ha akarsz valamit, tessék egyértelműen közölni. Harmadrészt azzal az osztálytársaddal akinek az exe nem tudsz egészen véletlenül kommunikálni, és megkérdezni hogy zavarná-e?
2017. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*honnan kéne tudniuk hogy érdekelnek


agyamra megy lassan a nemalvás, de mindegy, azért érted

2017. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
... van még idő. Vannak mások is. Szalmaláng vagy kohó tűz? Melyik hatásosabb?
2018. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!