Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ha egy fiú leszólít az utcán?

Figyelt kérdés

Volt már több lány aki szimpatikus volt nekem de sose tudtam hogy hogyan szólítsam le őket. Csak szimplán : Szia. Szimpatikusnak tűnsz és szívesen megismernélek. Nem találkozunk valamikor?

Vagy nektek ez túl rányomulós? Szóval azt szeretném megtudni lényegében hogy mi az ami nektek még nem sok és belemennétek egy taliba.

A válaszokat előre is köszi :)

16/f


2017. okt. 24. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jofej beszelgetnek vele


14/l

2017. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem lényeges, hogy helyileg hol szólít le egy srác, simán lehet az utcán is ismerkedni. :) Viszont nekem pl. a bunkó beszólások nem jönnének be. Szóval pl. ha azt mondod, amit írtál, vagy valami olyasmit, pl. "Szia, nagyon szép lány vagy, nem akarsz egy kicsit beszélgetni?", stb., az okés. De ha mondjuk úgy indítasz, hogy 3 méterről ráfüttyögsz vagy ráordítasz, hogy "Hú de jó segged van babám, megb*sználak", az eléggé bunkó és én akkor nem szívesen ismerkednék meg veled. :D

Meg persze közös vonzalom is kell, szóval hogy te is tetsszél a lánynak, de hát az tényleg csak rajta múlik, hogy személy szerint mennyire tart téged vonzónak. Szóval sok sikert kívánok! :)

2017. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!