Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Az egyik srác az osztályban, mostanában feltűnően udvarol nekem. Csak az a gáz, hogy eközben kb. Még két másik lány után is lohol. Csak szerintem nagyon gáz ez? Ti mit tennétek a helyzetemben, leállítanátoj, vagy szólnátok neki, hogy egy embert válasszon, vagy egyszerűen csak hagynátok? Én alapból örülnék neki, ha csak nekem udvarolna, de így, elég idegesítő a helyzet számomra, hogy amikor épp nem emgem csesztet a hülyeségeivel, akkor másnál játssza az agyát...nem vagyok féltékeny, nem erről van szó, csak, hogy hogy lehet valaki ennyire gyerekes?
2016. febr. 1. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
om a másik kető csak figyelemelterelés hogy a többiek ne vegyék észre:'D
2016. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy erted azt, hogy figyelemeltereles?
2016. febr. 1. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Istenem kérdező... Úgy érti, hogy ha pl. csak neked udvarolna a gyerek,az túl feltűnő lenne, de mivel ott van még az a két másik lány így "udvarol" nekik is és nem feltünő a többiek szemébe, hogy neked udvarol... Vili? Utálok szájbarágósdit játszani,de ezt most nem bírtam kihagyni. (Nyugodtan lepontozhatsz, ha jól esik)
2016. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik lehetőség az, amit már megírtak.

De ha azért eléggé "udvarol" a másik két lánynak is akk meg akarja nézni h melyikőtök a legjobban vevő rá.

Beszéld meg vele ha lehet, ha meg látod h csak játszadozik akk koptasd le.

Csak annak lehet udvarolni, aki hagyja h udvaroljanak neki!

2016. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sidd válasza:
Valószinűleg mind a hárman bejöttök neki és várja az egyik helyről a visszajelzést,hogy kit válasszon. Csak fiatal még, majd rájön idővel ;)
2016. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!