Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadjam el hogy soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el hogy soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már jó pár lánynál (Facebookon) de eddig mindig leráztak. Volt 2 lány akivel találkozásig eljutottam de utána azok is leráztak. Most már el kellene kezdenem elfogadni hogy soha nem lesz barátnőm. Magamról mondok pár dolgot: Magas vagyok, elég testes is vagyok, van jó frizurám is. Csöndes típus vagyok, az osztályomból egy barátom sincsen, rajtuk kívül van talán 2 igaz barátom. Határozatlan vagyok meg önbizalom hiányos. Viszont odafigyelek a másikra, tudok nagyon szeretni. Nincsenek nagy elvárásaim a lányoktól.
2017. okt. 26. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél picit magabiztosabb és határozottabb, az a legtöbb lánynak tetszik. És ne mondogasd azt, hogy sose lesz barátnőd! Igenis lehet, és majd lesz is. :)
2017. okt. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alain Delon ***** válasza:
91%
Az ilyen nagyon "odafigyelős", "szeretős" sem ideális, mert azt az érzetet kelti, hogy semmi saját gondolatod, semmi saját akaratod nincs. A nőknek a férfiakban kell a határozottság. Valahogy ezt kellene kialakítanod magadban. Érdemes lenne elkezdened sportolni, edzeni, mert az meglátszana a külsődön is és a természeteden is.
2017. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el prostizni, könnyebb lesz utána minden.
2017. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Facebookon persze hogy leráznak.Ha olyanoknál probálkozol akiket te sem láttál életedben még soha akkor persze hogy nem akarnak majd egy idegennel járni és ha mondasz magadról infokat akkor sem ismer teljesen ahhoz jól kell ismernetek egymást.Szoval a facebookon ne probálkozz szerintem felesleges.

És soha ne mondd hogy nem lesz barátnőd csak probálkozz a való életben nem pedig neten.

2017. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!