Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadjam el, hogy soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy soha az életbe nem lesz barátnőm ( hosszú sztori)?

Figyelt kérdés

Leszögezném előre, mielőtt bárki cseszeget,hogy igen, beképzelt vagyok! Nem emiatt nincs barátnőm, mert sajnos nem egy olyan egyénnel futottam össze,aki ezt nagyra értékelte ,amire nem vagyok büszke (néha bunkó vagyok és nagyszájú). Régebben féltem a lányoktól,de mostmár tudom hogy nincs miért. Külsőleg a mackos sracbol egy kisportolt kocka hasu (nem a sovanysagtol , nem 50 kg vagyok) izmos felsőtest, küzdő sportolok. Tanulás szempontjából eddig kitűnő voltam és a megye legjobb gimnáziumaba megyek.Emellet tudok zenélni (gitár és zongora) és jó hangom is van aránylag ( de azért a Megasztárba nem neveznek be). Nem csak élőben, de neten is próbálkoztam sokat. Mire kikupalodtam és megvaltoztam, addigra elfelejtettek..Nem haragszom rájuk (balkuki voltam). Legutóbb majdnem összejött egy lanynal akit mindenki a legvisszahuzodobb , steber ,szolidnak gondolt .. erre mással is kavar.khmm... Jol kicsesztunk vele a masik sráccal 😁😁😁. Nap mint nap kapom a visszajelzéseket, a végén apum szólt hogy menjek oda ahhoz a lányhoz vagy ő lok oda mert annyira néz. De persze nem lett belőle semmi,kiszerettem belőle. itt a nyár, ideje csajozni, csak ahol voltam strandon nem volt egy se:(( barátaim nincsenek, vagyis van egy kevés csak ők kint élnek külföldön és egy el itt m.on...de el kellett költöznie..A drogos iszákos roma imádó volt osztálytársamimra nem vagyok kíváncsi. Sőt, szépen lassan az összes lánnyal összevesztem,mert nem tetszett nekik hogy nem foglalkozom a kis osztalyucskajukkal és 8 év után az utolsó hónapban jelöltük be egymást !😂😂

Szerintetek hogyan tovább?

Feladjam és fejlesszem magam? Képet nem küldök,mert tudom hogy nem a külsővel van a gond. Csajozasi tippek? Mindent meghallgatok...Jót is, rosszat is. Ide kérdést kiírva szégyellem magam, csak annyira vágyom valakire ,akinek mindent elmondhatok, megolelhetem , adhatok neki puszit/csokot kezén fogva sétáljunk stb.. jövő héten leszek 15/f ha van kérdés, írjatok kommentbe


2017. júl. 5. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Paszd meg 15 éves vagy, illetve leszel (Boldogat előre is). De mi miatt aggódsz? Ha 20 évesen kéne ugyanezt kiírni akkor aggódjál.
2017. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Lesz majd, ne aggódj, csak keressél jó helyen! ;)

Boldog szülinapot előre is!

2017. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Sürgősen keressél fel egy psziologust.


Egy bunkó beképzelt egoista stréber vagy. Az ilyentől van hányingerem........



17/L

2017. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Ez most vicc? Mer tényleg elég tajparaszt vagy.(az írásod alapján)
2017. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Mitől fosol?! Elötted az egész élet, 15 se vagy még.

Keress barátokat, vegyél vissza a stílusból, hisz a szerenység hidd el, hogy előny. Miután ezeket megtetted ragadni fognak rád a csajok! 😉


Boldog születésnapot előre is!

2017. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez a nyar igy megy el, csaj nelkul, de a gimiben ott lesz 120 eddig ismeretlen. Ne add fel!

(Es ne legyel bunko)

2017. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

Nos Kérdező, én se keresek aktívan párt, mert semmi értelme. Egyszerűen nagyon deficites az egész, kb. mintha 5000 forintért vásárolnál hozzávalókat málnaszörphöz, és keresnél az eladásával 300 forintot.

A legjobb megoldás, ha kiszállsz az egész párkeresési cirkuszból - hidd el nekem, te csinálsz jobb vásárt. Feleannyit nem ér a nőkeresés, mint amennyit kínlódni kell vele, belefektetsz rengeteg időt és energiát, és várhatod sohanapjáig, hogy megtérül. Kell ez neked?


Inkább éld az életedet, élvezd, hogy nem kell senkihez alkalmazkodni, nem vagy felelős senkiért, az időd és a pénzed a tiéd, azt teszel vele, amit akarsz, és olyan tevékenységekbe fogj bele, amik NEKED okoznak örömöt. A nők meg kit érdekelnek? Ha nem kellesz nekik, akkor nyasgem, legalább megkímélnek maguktól. Ezzel te csak nyerhetsz, Kérdező, a párkapcsolattal pedig csak veszíteni fogsz, garantálom.

2017. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Ember, neked nem az a bajod, hogy beképzelt vagy, egyéb problémák vannak itt, amiken csak szakértő segíthet. Javaslom minél hamarabb felkeresni, ha nem akarod teljesen elcseszni az életed.
2017. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Tch, legszívesebben most jól beverném a képed.

Jó tanuló, tehetséges, jó hangod van, jól nézel ki... Tökéletes ellentétem vagy. Gondolom még egy jobbhorgost se kaptál soha. Mégis itt sírsz, hogy sosem lesz nőd.

Már miért ne lenne? Nekem nem lesz, mert én egy csúnya bunkó utolsó szar vagyok, az bánom, hogy az orvos nem kúrta falhoz a fejem 17 éve.

Vágod és fos az életem, pénteken vizsga én meg itt válaszolgatok valami önértékelési problémákkal rendelkező gyereknek...

Szedd össze magad!

2017. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és felköszöntést is:) utolsónak üzenem hogy, miért lennél az? Szerinted mondjuk példának most felkapott djkhaled olyan jó csávó? Kinek mi.. hidd el ha tényleg olyan vagy, biztosan vár rád valaki :) és sokatoknak igazatok van, önértékelési problémám van, többször mondták nekem
2017. júl. 5. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!