Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz ha még barátnőm se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha még barátnőm se volt és még nővel se voltam együtt úgy 17 évesen?

Figyelt kérdés

Most leszek párnap múlva 17 , de még nem volt egyszer se barátnőm :( Pedig már nagyon hiányzik mellém egy társ..


16/f


2017. okt. 28. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Majd lesz
2017. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem gaz!
2017. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én lány vagyok, de egyáltalán nem tartom ezt gáznak:D Majd ha eljön az ideje...:)
2017. okt. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak tegyél ellene ha nem jó így mert én is így kezdtem aztán nem történt semmi mert nem is próbálkoztam a gyávaságom, zéró önbizalmam miatt. A gond csak annyi, hogy én pár nap múlva már 20 leszek...
2017. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!