Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon vágyok a szerelemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyok a szerelemre mert még nem nagyon éreztem. Hogy tehetnék ez ellen? 17f

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
eljön majd az ideje türelem. tudom hogy nehéz de rá fogsz jönni milyen ha tényleg ott lesz az a lány majd :)
2017. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb is, hogy nem nagyon érezted. :D 20/f
2017. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én is szertnék már viszonzott szerelmet érezni és én azt tanácsolom, ha még nincs kiszemelted (de biztos van) , ismerkedj. Mindig,ez fontos, légy önmagad! Ha van valaki, akit szeretnél, hogy szeressen, legyél vele írtó udvarias. Azt mi csajok nagyon szeretjük és még bészélgetési szituáció is kialaktlhat. Hajrá! :D Remélem nem értettem félre a kérdésed

17/l

2017. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én valahogy annyira beleszerettem egy lányba, bármit megtennék érte. még 1,5 éve, mikor haverok voltunk.

Csak annyit csinált, hogy jó hétvégét kívánt, és rám mosolygott. Tényleg, csak ennyi! De nem tudom miért, és, hogyan.

2019. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!