Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül vagyok ezzel? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok ezzel? Hogy tudnék ezen változtatni? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A környezetemben azt látom, hogy mindenki boldog párkapcsolatban él (már ha ennyi idősen ezt lehet ennek nevezni), milyen sok barátja van, mennyit jár bulizni, a nevét a fél város ismeri, stb. Én pedig itt vagyok egyedül, kevés baráttal (de mostanában egyre inkább úgy érzem valamiért, hogy nincsenek barátaim), sose járok bulizni, senki se tud rólam. De az ellentmondás az egészben az hogy a való életben adok magamra és néhanapján szoktam pozitív jeleket kapni a fiúktól, de mégsincs és sose volt párkapcsolatom. Nem vagyok hangos de visszahúzódó meg pláne nem. Fiatalabbnak nézek ki a koromnál, de egy egészséges magabiztossággal mondhatom, hogy azért csúnya se vagyok (lehet hogy ez a babaarcom, illetve az alacsonyságom hibája). Szóval mit csinálok rosszul? Mért nem vesz észre egy fiú sem? És ez csak a tinikoromban lesz így, vagy egész életemben ilyen magányos leszek? Kezdek aggódni. 16/l

2017. okt. 31. 23:11
 1/6 Modeler ***** válasza:
74%
Sok sikert a privátokhoz.
2017. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Üdv a csoportban!


De az olyan válaszokat meg ne Hidd el, hogy "majd jön vki..."

Nem nem nem, tapasztalat :/

2017. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy leszel egyedül, de azért néha el kell járnod, hogy növeld az esélyed, írd meg hány privit írtak.
2017. nov. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit próbálj meg kilépni a kis közegedből, és eljárni otthonról. Nem feltétlenül bulizni, hanem csak úgy a barátaiddal ide-oda. De 16 évesen semmiről nem vagy lekésve, ne rágódj ezen és hidd el össze fog jönni. Sok sikert!
2017. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátom soha, és megmondom őszintén már egyre inkább kezd bántani a gondolat. Nem azért, mert a korosztályom nagyrésze már jár/járt valakivel, hanem mert egyszerűen úgy érzem, hogy szükségem van arra, hogy valaki szeressen. Szóval teljesen megértelek. Ha nem vagy visszahúzódó és látják rajtad, hogy nyitott vagy a beszélgetésre, ismerkedésre, akkor előbb-utóbb biztosan felkelted majd valakinek az érdeklődését. Próbálj magabiztosnak látszani és mosolyogj sokat! :) Külsőddel nem hiszem, hogy lenne bármi gond, mivel szerintem sokan vannak, akiknek az alacsony, babaarcú lányok terszenek. :) 17/L
2017. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3: eddig 6-ot😂

#5: én is ugyanígy érzek :D


Köszönöm, a válaszok egy kicsit megnyugtattak.

2017. nov. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!