Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki egyedül szeretne a családb...

Aki egyedül szeretne a családban életmódot változtatni, annak miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Hiába akarok én egyedül itthon más kajákat enni, mikor nincs rá lehetőségem... itthon csak a hülyeségek vannak... jó, nem éhezünk, meg semmi, de ha fogyni szeretnék, akkor a csirkemellet kéne ennem, meg a tojást, meg a mit tudom én milyen kajákat... nem a tésztát meg a párizsis zsömlét a suliba... mit tegyek, hogy csináljam?? Akarok változtatni, de nekem nincs annyi zsebpénzem, hogy mindennap magamnak vásároljak, hogy minden étkezéskor normális kaját egyek.... annyi zöldség meg nincs itthon hogy én bármikor összedobjak magamnak egy salátát, mert van itthon répa, krumpli, meg hagyma és ennyi... na most ilyenkor hogy lehet változtatni, őszintén szólva?? Szerintem sehogy... hiába tornázok, már ahhoz sincs kedvem, mert nem látom a célt magam előtt, mert csak szar kajákat tudok enni...
2016. jan. 12. 17:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy szerintem bármilyen vitamint is együnk vagy fehérjét vagy ilyesmi, szerintem egyenlő a nullával... csak a szénhidrát meg a szénhidrát... mondhatom, rohadt nagy lökést ad motivációként :/
2016. jan. 12. 17:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként mondd meg anyudnak, hogy vegyen zöldségeket, mert te szeretnél többet enni. Az idényzöldségek nem drágák, most télen nincs akkora választék, de azért biztos belefér, hogy vegyen neked zöldséget, ráadásul ennek örülnie is kéne, hiszen egészségesebb ételeket akarsz enni. Egyébként hülyeség, hogy csak csirkemellett meg tojást kéne enned, ehetsz bármit, csak mértékkel, még a zsömle is belefér, csak vigyázz miből mennyit, és egyél minél kevesebb kenyeret, édességet.

2016. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se akarnék bármit enni s nem mindenkinek fér ám bele. Persze pár pozitív lépés is jobb, mint a semmi.


Szerintem is mondd meg otthon, hogy több zöldség legyen. A pénz nem lehet kifogás, a káposzta olyan olcsó, hogy aki eszik, az megengedheti magának. Márpedig saláta abból is készíthető :)

Tojás nincs otthon? :O


Alapvetően a szülőkön múlik, hogy ha előadod, hogy olcsóbban ki tudsz hozni egészségesebb étkezést, akkor belemennek-e, hogy mást is vegyetek...


Amúgy fogyni bármivel tudsz, max. nehéz, egészségtelen s éhes leszel közben, de alapvetően csak kalóriadeficit kell hozzá.


Úgyhogy azért a részedről is elvárnék egy kicsit több fantáziát, mert tényleg nehéz, amiket leírsz, de azért próbálkozni lehet, nem feladni az egészet, hogy itt nincs mit tenni.

2016. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek a bíztatást :)
2016. jan. 12. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyetek egy nagy fej kaposztat, abbol tudsz egy hetre levest csinalni magadnak.

Egyél főtt krumplit.

Ha van tojást

2020. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!