Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejönnek az ilyen lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Ha egy lány úgy sminkel hogy japán szemei legyenek, nagyjából úgy viselkedik mint egy japán, de van hogy nem sminkel, kedves, először csendes és zárkózott, szereti az ezoterikus dolgokat stb... 16/l

2017. nov. 2. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Szóval az olyan lányok, akik vendégségbe menetelkor miután átlépték a küszöböt, a cipőjüket úgy teszik le, hogy az orra az ajtó felé nézzen. Az olyan lányok, akik a mosdóba lépéskor külön papucsot használnak. Az olyan lányok, akik rántotta vagy pörkölt helyett rizset, szójabab levest és sült halat készítenek reggelire. Az olyan lányok, akik visszafogottabb ruhákat viselnek. Az olyan lányok, akik hatalmas tisztelettel beszélnek az idősebbekkel és más embertársaikkal minden körülmények között. Az olyan lányok, akik beszélgetés közben másfél-2 méter távolságot tartanak. Az olyan lányok, akik zárt és alacsony sarkú cipőket hordanak. Az olyan lányok, akik vagy nem, vagy alig sminkelnek a közéletben. Az olyan lányok, akik szigorú etikettet illető szabályokkal körülvéve élik le az életüket.......... vagy azok, akik animéznek? Az első úgy viselkedik, mint egy japán, a másodiknak semmi köze nincs hozzá.
2017. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igaz szeretem az animéket de ez eszembe se jutott mikor kiírtam a kérdést. Nem az animékből indultam ki, ha így lenne akkor ninja szeretnék lenni :P. Alapból vonz a japán kultúra
2017. nov. 2. 20:25
 13/15 anonim válasza:

Egyetértek a 11. hozzászólóval: nagy a különbség!


Egyébiránt a japán nők rendkívül szolidan sminkelnek. Az ezoterika pedig alapszinten része az életüknek, lévén, hogy Japán legfőbb vallása a buddhizmus, annak is az ún. Mikkyou (ezoterikus tanok) iskolája, így a legtöbb nagy szekta is azon alapul. Mellette pedig ott van még a sintó is, bár az inkább a természet(feletti)hez kapcsolódik, mint az okkultizmushoz.

Persze ezotéria és ezotéria között is van különbség. Értem ez alatt pl. a Kabbalah és a Telejósda közötti enyhe eltérést...

2017. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok tőled semmit. Nem bírom ha valaki más kultúráját majmolja. Nem akarok ítélkezni feletted, szóval ne vedd magadra, de a legtöbb ilyen csaj egyszerűen cringey.
2017. nov. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 vagyok, mármint nem akarnék :D Bocsi, este van már
2017. nov. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!