Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderről vélemény, tapasztala...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy volt egy hosszabb kapcsolatom, és amióta szakítottunk, egyszerűen senkit sem érdeklem, mintha láthatatlanná váltam volna, pedig ilyen az exem előtt még sosem volt. Gondolkozok most a Tinderen, persze nem fűzök hozzá nagy reményeket, de hátha mázlim lesz, ismerek pár sikertörténetet. Eléggé vacillálok, mert mi van ha tényleg csak szexet akarók találnak meg, vagy ott is azzal kell szembesülnöm senkinek sem kellek :/ Szerintetek?

2017. nov. 5. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én már elég sok csajt bejelöltem, van vagy 6 találatom is, de egyik se írt még vissza. Szóval nem sok értelme van.
2017. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, most azzal semmit nem veszítesz ha leszeded, ugyanúgy odamehetsz utcán is rendesen a másikhoz csak mert van tinderen, akkor meg nem mindegy már hogy van e vagy nincs... Lényegtelen... Ha szexet akarókat találsz akkor törlöd őket, tádá..

Amúgy a jelenség amiről beszélsz az mindennapi, az embert akkor észreveszik ha van párja mivel vonzza őket az hogy hátha eltudják csábítani a másiktól, meg az is benne van hogy heeey ha ennek van párja akkor biztosan normális/ vicces/ érdekes/ vagy esetlegesen sok pénze van stb-stb, szóval érted, most hogy meg senkid nincs nem tudnak egyből megállípitani annyi mindent.

18f

2017. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!