Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalatok a buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a buliban csajozásról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy nőcsábász, de nem amiatt mert csúnya lennék hanem mert szűkszavú vagyok. Így jó lenne ha írnátok pár történetet vagy tapasztalatot kavarásról. Köszi

2017. júl. 16. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak el kell engedni magad. Így olyan mintha túlzottan ragorcsolnel, és csak az lenne a szemed előtt hogy "Úristenmitmondjak". Alapvetően, ha már buliról beszélünk, gondolom az ivás nem marad ki, szóval az még segít is talán a dologokban. Tényleg szűkszavú vagy, vagy esetleg csak nehezen kezdeményezel beszélgetést? Ha sikerul olyan partnert találni, talán ott nem is neked kell beszélni majd. Sok lány beéri azzal, ha figyelik, mert képes sokat beszelni, és örül ha meghallgatja valaki. Mellesleg bocsanat, mert semmi tapasztalatom, főleg hogy lány vagyok:(
2017. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok az önbizalom bajnoka, emellett a szórakozóhelyek kb. annyira az én világom, mint mondjuk Majkának egy komolyzenei koncert vagy egy mohamedánnak a római katolikus szentmise. Emiatt rendkívül feszélyezetten tudom magam érezni bulikon. Azt a tipikus Puzsér-féle feszengést képzeld el, viszont egyszer erős unszolásra elmentem bulizni. Persze előtte alapoztunk egy haveromnál.


Ez azzal is együtt jár, hogy fel-fel bukkannak ismeretlen lányok. A baráti körömben én vagyok (a jobb karom tele van, a mellkasomon pedig bal oldalt) tetovált. Kicsit felhajtottam a pulcsimat (nem direkt) és kivillant a tetkóimnak egy kis része. A lányoknál egyből az ,,Úúúh tetoválás, mutasd!" mondat után én voltam a sztár és félmeztelenre le is vetkőztettek. Az alkoholos befolyás miatt 3-4 lány elkezdett puszilgatni, nyalakodni a mellkasomnál ahol a tetoválásom van. Ha a házigazda nem mondja, hogy induljunk bulizni akkor szerintem simán meglett volna az összes egyszerre. Emiatt kicsit neheztelek is rá. :D


Látod, meg sem szólaltam és milyen helyzetet ki tudtam alakítani. :)


A bulin pedig folytatva velük táncoltam, néhánnyal csókolóztam is és továbbra sem voltam egy szószátyár.


Ez meglehetősen feltuningolta az önbizalmamat és elkezdtem újabb lányok után kutatni. Szereztem két telefonszámot de persze meghívtam őket 1-1 italra, szóval cash-t vigyél vagy 5 ezret még akkor is ha te már alapozás után nem iszol és ott a szórakozóhelyen tényleg ne igyál mert aránytalanul drága. Ha a berúgás a lényeg, inkább vegyél 400 Ft-os bort a Spar-ban. A diszkóba néhány cl-es kis lötty akár több ezer forintra rúghat, az áraktól majd' hanyatt estem. :D


A glóriát a fejem fölé ne tegyük oda de azért kicsit szégyellem magam, hiszen megvetem ezt az életmódot, megvetem az olyan tinilányokat, akik képesek magukat ilyen könnyen odaadni, megvetem az alkoholt és a felelőtlen pénzszórást. De bűnbánóan bevallom, hogy egyszer-kétszer lesüllyedve arra a szintre jól esett hozzájuk dörgölőzni. :D


Üdv


21F

2017. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!