Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen lányok? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok? Ha igen, akkor hol?

Figyelt kérdés

Léteznek olyan lányok, akik képesek lennének megfujtani engem a szeretetükkel és 0-24-ben is rajtam lógni?

Körbekérdeztem a barátaimat és ismerőseimet + neten is átfésültem a témát.

Az eredmény: ma csak az a jó kapcsolat, ahol a feleknek teret nyújtunk.

Ez egy kapcsolatban magától adódik, de komolyan nehéz éreztetni a másikkal, hogy fontos?

Ha szeretek valakit, akkor kb. mindig ölelgetném és szeretgetném.

Erre kaptam sokszor a választ, hogy ezzel megfujtanám a lányt(nem szó szerint hhhh)

De én mindig arról ábrándoztam, hogy lesz majd egy lány, aki - *mindig* - velem akar lenni.

Egyértelműen ez kölcsönös lenne :D

Szóval.. Vannak még ilyen lányok? Ha igen, hol?

Nyilván helyben kellene keresgélnem, de van 2 hiba.

1. - Porfészekben lakom.

2. - Akik kint vannak az utcán lányok.. enyhén szólva is érdekesek.

Akik engem megfognának lányok otthon ülnek. De most kopogjak be egy házhoz, mondván "hátha szerencsém lesz és lakik itt egy visszahúzódóbb lány, aki nem mellesleg teli van szeretettel, amit már nagyon ki akar adni magából"?



2017. nov. 6. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hmm...én is hasonló vagyok, sosem volt még barátom, de ha lenne, és ő is ilyen "bújós" típusú lenne, akkor nagyon szeretném :) Persze, hogy léteznek ilyenek :)
2017. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaj, ezt is bele kellett volna írnom.

BÚJÓS!!!

Imádnám, ha egy lány ilyen lenne.

Bármikor felkapnám, vagy a karjaimba fognám..

De állítólag ez a megfujtás kategória már.

Illetve "nem is szabadna" ilyet írnom, mert "b*zis". Így fiúként lassan 18 évesen kikérem magamnak! :D


Oké, meggyőztél, léteztek.

Jöjjön a második kérdés: Hol van az a varázslatos és mágikus hely, ahol előfordultok?

2017. nov. 6. 20:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Háát konkrét helyet most nemigen tudok mondani, az megfelel, hogy "szerte a világban"? :P

Annyit mondok, hogy az ilyen lányok általában nem a diszkóban vannak, hanem értelmesebb helyeken :)

2017. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

*mi mindenhol ott vagyunk*

Amúgy szerintem nem nehéz ilyen lányt találni (én is ilyen vagyok) csak akik ilyenek azok általában nem mondják el a párjuknak ne hogy "megfújtsák" őt A szeretetükkel 😅

2017. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az.

Itt kezdődik a problémám.

2017. nov. 6. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Pontosan hány éves vagy?:D #nooffense
2017. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most látom h 18 bocsixd

Szóval vannak ilyen lányok, suliban biztos találsz, csak néha lehet őket kiszúrni a folyosókon. Amúgy meg olyan helyeken érdemesebb keresni, ami csöndesebb, nyugisabb:D

2017. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Léteznek, és tekintve, hogy nincsenek legyökerezve, így mindig máshol.

Azzal meg legyél tisztában, hogy megfojt és megfújt között nagyon nagy a különbség. :"D

2017. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ohh én pont ilyen vagyok 😀

Csak volt barátaim emiatt szakítottak velem, mert szerintük túlzás volt, pedig csak ilyen vagyok xd

Hibaként fogtam erre, de azért se adom föl magam 😂 tényleg mindenre van igény

2017. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

*gondoltam (előző voltam 😄)

17/l

2017. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!