Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak félénk, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak félénk, vagy abszolút nem kedvel?

Figyelt kérdés

Kb 11 napja ismerem, ezalatt volt két randink, összesen 10 órát voltunk ezalatt együtt, meg úgy a hét napjaiban 6-8 órát. A helyzet az, hogy megöleltem és azt mondta még korai. El is fogadnám ezt, ha megcsókoltam volna.

Beszélgettünk arról hogy kedvel, nem kedvel. Azt mondta hogy kedvel. Ezek után eléggé nem látom..

Mondjuk elbeszélgetünk, de ő ritkán kérdezget dolgokról, általában mindig én tartom fent az egész beszélgetést, persze amint adtam neki valamit a szájába azután be nem áll a szája egy darabig :D

A másik. Ő engem nem szokott keresni.

Mármint mindig én írok neki fb-n, pedig utálom az fb-t. Két napja úgy voltam h nm írok messengeren, kíváncsi vagyok hogy keres-e... Aha.. Nem keresett. Ez a második nap hogy 1 szót nem váltottunk.



2016. szept. 25. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem meri elmondani neked, hogy nem jössz be neki, de így meg veled csesz ki
2016. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Randizott egy sráccal, őt első randi után kidobta.

de még nem volt fiúja..

2016. szept. 25. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem megy vele a beszélgetés sem, ne erőltesd. Eleve ha nem kérdez, akkor nem kíváncsi, ez ilyen egyszerű. Bár szerintem a "már két napja nem ír facebookon" kissé komikus, de felfoghatod jelzésként. Nem keres, nem érdekled akkor szerintem hagyd.
2016. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, igazad lehet. Csak olyan nehéz, annyira nem akartam elhinni.
2016. szept. 25. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Sszerintem antiszoci a csaj +félénk, és gyáva. Ne dobd el őt, megszeret.
2016. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!