Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
18 vagyok de mèg nem volt baratnőm ès nem azert mert ronda vagyok ,hanem mert csöndes,visszahuzodo tipus vagyok es felek pl odamenni egy lanyhoz beszelni

2017. nov. 14. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

1. focista legyél, vagy legalább olyan hajad legyen

2. IPHONE

3. márkás ruhák

4. fekete keretes gagyi szemüveg

5.10000 ft kezdőtőke

6. hamis de rohadt nagy önbizalom


sok sikert

2017. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD ez amugy igaz,köszi a segitsèget :D
2017. nov. 14. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
itt gyakorin, én is innen ismertem meg barátnőmet:D
2017. nov. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na figyu őszintén


egy nőnek se kell olyan pasi aki lohol utána... az ciki


neked azt kell elérned hogy ők akarjanak téged


legfontosabb


haverkodj és még véletlenül SE AKARJ barátnőt találni

menj társaságba mutasd meg magad sok helyen a lényeg hogy sokan ismerjenek , hisz a nagy számok törvénye alapján nagyobb az esélyed is.

legyél laza humoros, de ugyanakkor tudd kezelni a nőket is, kicsit flegmázz, kicsit legyél olyan, akinek van elve és nem enged belőle ( pl. csaj mondja kijössz velem a buszmegállóba... sajna most nem X dolgom van, majd legközelebb, jönni is fog legközelebb)


mai világban ahol ennyi szennyes lelkű nőszemély van nem nehéz kapcsolatot találni sőt KÖNNYŰ


de rohadt nehéz NORMÁLIS kapcsolatot találni, engem több év után tettek a sarokba egy másik srác miatt , aki egy hónapja kupakolta a nőmet, de a nőm a fizetésemből élt...vigyázni kell mert ezek állatnak születtek, kicsit úgy is kell bánni velük és a hülyébbik fajta értékeli is.


na és persze a pénz, I phone faktor amit írtam


sok sikert kis ember

2017. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!