Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ha egy társkereső oldalon ráírok egy vagy több lányra aki tetszik nekem hogy "szia lenne kedved ismerkedni/beszélgetni " és nem irnak vissza ott velem van a baj vagy velük? ")

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel mert nem értem hogy miért nem tudnak legalább valamit visszairni akkor tudnám hogy nem érdeklem és kész

2017. nov. 24. 14:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
AZ a baj hogy engem pont ezzel bántanak meg hogy vissza se írnak,mert ha leírná hogy nem jövök be neki vagy nincs kedve ismerkedni akkor megérteném de így nem.
2017. nov. 28. 10:35
 12/18 A kérdező kommentje:
És szerintem a fiúk nagy része is így van ezzel:)
2017. nov. 28. 10:37
 13/18 anonim válasza:
100%
Én is ezt szoktam írni a lányoknak társkeresőn,nekem sem írnak vissza pedig nem is vagyok csúnya.
2017. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Érdekes,mindenesetre köszi a válaszokat!
2017. nov. 30. 13:52
 15/18 anonim válasza:

# 11 Pfff, miken vagy fennakadva? Szerinted az mennyire határozza meg a sikereidet párkapcsolatban, hogy lányok visszaírnak-e, akik nem akarnak tőled semmit? Nem kell velük ilyen szinten foglalkozni, hogy elvárásokat támasztasz feléjük, hogy mit mikor írjanak neked. Szerintem egyértelmű, hogy nem akar veled beszélni az, aki nem válaszol, nem értem miért kell ezen gondolkodni??

Az a baj, hogy sokan azért nem írják le ezt, mert a pasi csak megsértődik, amikor ezt közlik vele. De nem kötelező közölni, a passzívitásból is lejön a lényeg.


Ha visszaírnának és közölnék veled a helyzetet, azzal mit érnél el? Boldogabb ember lennél? Beteljesülne az életed? Szerintem tökmindegy.

2017. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz de itt most nem párkapcsolatról van szó hanem ismerkedésről egy társkeresőn,és értem hogy miért írtad a párkapcsolatot de ez más szerintem egyébként volt olyan eset hogy akivel egyezésem volt az oldalon és bátorkodtam ráírni(én hülye)ő sem írt vissza de akkor miért jelöl vissza?pl ezeket a dolgokat nem értem!
2017. dec. 2. 09:11
 17/18 A kérdező kommentje:
Ja és nem lennék boldogabb(nyilván) ha visszairná hogy nem de legalább tudnám ki az akinek bejövök és van esélyem nála ki az akinek nem a visszajelzés nekem sokat számítana.
2017. dec. 2. 09:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Játtszák a nagymenőt. Elvárják,hogy legalabb olyan jó dumad legyen,mint pl DiCaprióbnak a filmekben,a pénzed meg kétszer annyi. Ha nincs rajtad tízmillás nyaklánc,nem törődnek veled.
2017. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!