Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan is jön össze két ember?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is jön össze két ember?

Figyelt kérdés

Ugye, a mai világunkra kezd jellemző lenni, hogy az emberek az új irányába kezdenek érdeklődni, emiatt azt nem veszik figyelembe, ami már megvan/meg lenne. De ugye, a lányok elvárják, hogy a férfiak érdeklődjenek irántuk, és ez nyilván meg is történik. De mivel, ha egy férfi már odamegy egy nőhöz, egyértelműen kimutatja érdeklődési szándékait, és így tudja a nő, hogy a pali meglenne úgy is.. Akkor hogyan jön össze két ember egymással?

Vagy a másik, amikor teljesen elutasító a nő, nem várja a közeledést, tegyük fel, egy olyan helyen, ahova nyilván szórakozni jár, vagy ismerkedni.. Most ez annyira nonszensz, miért utasítasz vissza valakit, akiről nem tudod, hogy kicsoda, milyen belső értékekkel rendelkezik, milyen a családi háttere, stb?


Lehetne a kérdést ragozni a végtelenségig..


2017. nov. 26. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

"Lehetne a kérdést ragozni a végtelenségig.."

A választ is.

Leírtál 2 szituációt példaként. Tudod hány szituáció van még? Végtelen. Írj ki olyan kérdést, hogy "Ti hogyan jöttetek össze a párotokkal?", és ott látsz példákat.

2017. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes kérdés amire én mostanában kaptam meg a választ kb a 10 dik "barátnő" utána.


Szerintem az első és legfontosabb dolog, hogy egy mai tömeg lánynál egyáltalán felesleges kezdeményezni ő fog,minek kezdeményezzek ha úgyis mindenki megtudja kefélni? :D Harcoljak érte, és mégis minek és miért? Teljesen felesleges időpocsékolás gyakorlatilag a semmiért..az ilyen lányokat én már magasról leszarom pedig naponta össze akar jönni velem egy ilyen, de szar kapcsolatból elég volt...tehát az első eset ha a nő kezdeményez elég egy jó szó és a tiéd, szerintem elég uncsi már...ráadásul nem nincs energiám folyamatosan pénzt költeni rá azért, hogy ő értékesebbnek érezze magát..amikor alapjában véve semmi baj nem lenne vele.


Normálisabb muveltebb körökben találkoztam értékesebb lányokkal akikért megérné harcolni, és meglepődtem hogy teljesen mások mint a fent emlitett lányok...nem fognak 1 hónap után a farkadon lógni, de már az is jó pont ha egyáltalán elkezdenek veled beszélgetni. Nem viccelek még vonzóbbak is voltak. Egyébként igaz, hogy normális nők már kevesen vannak, normális emberek is :D de meglehet találni azt akiért érdemes harcolni..de feleslegesen ne öld az idődet értéktelen dolgokért (nem a lány értéktelen, hanem az egész szituáció ebben az esetben)..


Szóval amig nem ismered meg magad addig végülis jók ezek a tömeg lányok is, de csak arra hogy magadat ki ismerd és rájöjj mi is kell neked igazán, utána érdemes kezdeményezni ha már tudod is mit akarsz.


25f

2017. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!