Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha ennyi magányos ember van...

Ha ennyi magányos ember van miért nem tartunk össze?

Figyelt kérdés
Olvasgatva a kérdéseket látom,hogy sok ember magányos szánalmasnak semminek érzi magát persze köztük én is miért nem b..unk ki a magánnyal? fogjunk össze csináljunk facebookon csoportot vagy csoport beszélgetést és akkor ott beszélgetnénk vagy nem tudom...ha lenne rá igény akkor én meg is csinálnám már ha érdekelné valakit vagy nem is tudom..vagy rossz ötlet? 21F
2017. nov. 21. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok gyökér csak trollkodni lépne be úgyhogy nemtudom mennyire jó ötlet.
2017. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az évek alatt hány ehhez hasonló kérdést láttam, sőt, hamarosan biztos megy a privát egy külön "oldalról" ahol lehet beszélgetni. Igaz aztán a "törzsgárda" fog onnan is kitúrni mert csupa 20-30 közti elvont fazon.


Ne erőltesd, volt aki tábort szervezett volna GYK-s felhasználóknak, az sem jött be.

2017. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Csinálj, ha gondolod. De szerintem a magányosok nagyobb része nem barátot keres, hanem partnert.
2017. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel,hogy a magányon kívül van más problèma az emberekkel.Pl hogy egymás vérét szívják.Ha sok idegen embert összeeresztenek abból a cèlból,hogy “magànyosak”,ellenszenv is kialakulhat na meg az nem érdemi információ,egy pszichopata gyilkos is lehet magànyos,egy kiskamasz is,egy unatkozó anyuka is ,kamionsofőr ,nyugdíjas stb..Ezzel azt akarom mondani hogy az egyedüllét vajmi közös pont az emberek között.Nem könnyíti meg a dolgot.Akkor már érdemesebb valami célból létrehozni csoportot közös érdeklődésű embereknek,ahol van közös pont ott jobban szimpatizálnak egymással az emberek,a barátságok is így kezdődnek.
2017. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen,írtak is hát nem tudom én olyasmire gondoltam,hogy meg besszélni kinek mi a problémája vagy,hogy telt a napja.Meg hasonlók köszönöm a válaszokat :) ti miért vagytok magányosak ha azok vagytok és mennyi idősek?
2017. nov. 21. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Aki magányos, az nem véletlenül magányos.

Mindenképpen a személyiségéből adódik és önmaga megváltoztatásán kívül nincs más segítség, de nem is ismeri fel, hogy ő a hibás.

De te nem vagy elveszett ember, csak most vagy valamiért elborulva. :)

2017. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os te valami távlátnok vagy? mert teljesen eltaláltad sajnos :(
2017. nov. 21. 19:33
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

#7


Nem, csak már nem vagyok fiatal és baromi jó emberismerő vagyok.:)

2017. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki, aki nem csak nyalogatja a sebeit, hanem tenne is valamit azért, hogy jobb kedve legyen.
2017. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is magányos típusnak tartom magam, viszont arra is sokszor volt példa, hogy mások baráti közeledését nem fogadtam nyíltan. (és itt nem fiatalabbak/öregebbek barátságára gondolok, hanem velem egykorúak).

Túlzottan nem panaszkodok, nem nyalom a sebeim, mert abszolút tisztába vagyok azzal, hogy magam miatt van ez. Habár nem vagyok teljesen magányos, vannak emberek az életemben, mégis gyakran annak érzem magam.


Amúgy volt rá példa ezen az oldalon, hogy valaki elküldött egy chat-csoport linket nekem, azért hogy “ismerkedjek”, de nem segített:D

2017. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!