Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már majdnem 17 éves vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már majdnem 17 éves vagyok és már gáznak tartom, hogy még mindig nem volt barátnőm, pedig az ismerősi körömben kb mindenkinek van, vagy volt már. Szerintetek mit kéne tennem, ahhoz, hogy nekem is összejöjjön? Konkrétumok lennt.

Figyelt kérdés
Szóval, mint azt már elmondtam nagyon nem tudom, hogy hogy is lehetne ezt a dolgot kivitelezni, vagy egyátalán megismerni egy olyan lányt akihez kicsit közelebb kerülhetek. Ugyanis olyan iskolába járok ahol, kb 15 lány van és ők is fiús vonásokkal. Tehát a suli kilőve, így maradtak a szórakozóhelyek, na meg a bűvös utca. Magamról annyit, hogy önbizalmam kevés, de nem halálos, szőkésbarna hajú, közepesen magas, jóképű (asszem :)), humoros, igényes, közepes alkatú (se nem pálcikás, se nem kövér), jól öltözött srác vagyok. De van több nagy hibám. Először is nagyon rossz vagyok sportokból, ugyanis a mellkasom be van esve, ezáltal kapkodnom kell a levegőért. A másik pedig, hogy egy éve a bal keresztszalagom is elszakadt. A lábaim így sem voltak vékonyak, de az utóbbi időben még jobban megvastagodtak. Ezek az adottságok miatt nem nagyon tudom elfogadni magam, de az arcom szerencsére kompenzálni tudja. Ezenkívül faluban élek, így korlátozott az ismerkedési köröm. Igaz városba járok koliba, erre már akadna lehetőség és éltem is egyszer vele, de nagyon rosszul sült el. Facebookon ráírtam egy lányra. Tök jól fogadta, szóval beleéltem magam. Elhívtam randira a város egyik legjobb kávézójába (nagyon be akartam vágódni nála, nem érdekelt mennyibe kerül, hiszen ez volt az első randim) egész jól ment minden, udvarias voltam, majd megengette, hogy hazakísérjem, majd este, megkérdeztem tőle, hogy jól érezte-e magát. Nem egész mondatokat írt, ez már furcsa volt, majd megkérdeztem tőle mi a baj. Pár perc kérdezősködés után kifejtette, hogy nem jövök be neki. Nekem ez egy hatalmas trauma volt, de túl tettem magam rajta. Most, hogy újra viszzatért ez a dolog, hogy nincs barátnőm, így egyre többet rontok a suliban, és sehogy sem sikerül elterelni a figyelmem. Nos a kérdésem az, hogy hol és hogyan érdemes próbálkozni a lányoknál, illetve milyen körülmények között? Válaszokat előre is köszönöm! :) 16/f

2017. nov. 27. 19:15
 1/6 anonim válasza:
Először nézz ki egy-két lányt, ugye ez a legfontosabb. :D Írj neki Facebookon,vagy ahol akarsz, beszégess vele egy kicsit aztán egy pár nap után hívd el valahova. Lényeg, hogy ott ismerjétek meg egymást. (Ha már ismered nem lényeg) párszor még taliztok aztán ha úgy érzed mondd el, hogy mit szeretnél--> NE IZGULJ RÁ csak mondd el mit gondolsz. Lényegében ennyi... Sok sikert! :D
2017. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is ez egy jó trükk, az előző lányt is így ismertem meg, csak hát az ugye nem jött össze. Csak az a baj, hogy a lányok nagy része nem szeretne egy idegent visszajelölni, vagy nem akar neki visszaírni. Ezenkívül ez egy jó taktika, amit elég sokan alkalmaznak. Köszi, hogy válaszoltál és segítettél! :)
2017. nov. 27. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én javában 17 vagyok, de még csak egy arcra puszi-ig sem jutottam el, ha ettől jobb kedved lesz.
2017. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy én sem. Egyetlen-egy randim volt, de utána le is rázott a csaj :D Azóta, meg keresek, csak nem találok.
2017. nov. 29. 22:10
 5/6 anonim válasza:
Az ismerőseidnek a barátnőinek biztos vannak barátnői. Próbáld úgy alakítani hogy egyszer elmenjetek mind városba inni vagy valahova és ott ha kinezel valakit magadnak akkor utánna még lehet belőle valami.
2017. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem szabad sürgetni vagy erőltetni, de jó keresni a személyes ismerkedési alkalmakat. Ha ráírsz valakire, még ha jól is fogadja, személyesen általában egészen más a helyzet, szóval ettől ne várj sokat.
2017. dec. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!