Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sehogysem találok magamank...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Awsd58 kérdése:

Sehogysem találok magamank megfelelő barátnőt aki tényleg komolyan veszi a kapcsolatot azaz nem csak 1-2 honap hanem minimum 1 év. Nektek mi erröl a véleményetek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Írásod alapján is nagyon fiatal vagy.

A fiatalok még gyerekek, bohóckodnak, nem életük párját választják meg, hanem megtapasztalják milyen egy kis vonzódás.


A felnőttek nagyrésze sem tud komolyan venni egy kapcsolatot, gyerekek mégkevésbé sem.

Tehát még várj pár évet, utána gondolkodj valódi kapcsolatban. Addig élvezd ki, hogy jöhetnek mehetnek, szórakozhatsz.

2017. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele csak én barátot nem találok 17/l
2017. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig is olyan kapcsolatra vágytam ami komoly és egy életre szól. És igen vagyok olyan "naiv" hogy reménykedem benne hogy sikerül. Csak kell hozzá a megfelelő pár.

L

2017. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elirtam bocsánat.. De 15 évesen nem lehet ilyen kapcsolatot találni? (Volt már egy ami tenyleg 1+ év volt)
2017. nov. 28. 22:34
 5/7 Fruzs33 ***** válasza:

Az embereken múlik,meg az erős akaraton.Sok tényező kell egy jó párkapcsolathoz.

Kellenek közös témák,hasonlítsatok is valamiben,de nem kell mindenben egyetérteni.

-Hűség

-Bizalom

-Szerelem,szeretet

-Megértés

-Együtt töltött idő

-Interneten és telefonon beszélés

-Lehetőleg minnél közelebb legyetek egymáshoz

-Őszinteség

2017. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatot nem igazán szeretnék...voltmár részem megcsalásban:(
2017. nov. 29. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kevésbé megtalálható az a réteg, amelyik komoly kapcsolatot szeretne, de ezzel nem lehet túl sok mindent kezdeni, ilyenek a fiatalok, kalandvágyóak, nem sokan akarnak leragadni valaki mellett. A legjobb amit tehetünk az a próbálkozás, és ha nem is olyan a lány akit leszólítasz/aki megtetszik, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne, még az is megeshet, hogy egy nagyon jó barát lesz belőle. :) Emberek vagyunk, ismerkedni nem bűn, csak ne görcsösen a párkapcsolatra hajtsunk. :)
2017. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!