Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol talákkoztatok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol talákkoztatok, hogy ismertétek meg a párotokat? Sajnos en mindig úgy járok, hogy akinek tetszek ő nekem nem tetszik. Aki meg nekem tetszik neki én nem vagy észre sem vesz. Ördögi kör! Írnátok kérlek nekem valami tanácsot? 16/L

Figyelt kérdés
Kérlek a rossz indulatú kommentekkel kiméljetek meg! Meg a "túl fiatal vagy" mondtatokkal. Köszönöm mindenkinek aki szán erre egy percet.

2017. nov. 26. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem tetszés alapján kerestem. :)
2017. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először a barátnőm szülinapi buliján láttam meg, de akkor volt valakim. Utána két évre rá megint a barátnőm egyik kerti partiján találkoztunk, akkor már nem volt barátom. Ezután randiztunk, szétmentünk, Hollandiába költöztem két évre, aztán neten újra beszélgetni kezdtünk, Amszterdamban találkoztunk, most meg 2 éve együtt vagyunk :)


Hollandiában is megismerkedtem valakivel amíg ott voltam, az úgy történt, hogy szakadtan, foltosan, kócósan felültem a bicajomra, hogy szerezzek valami kaját, elkapott az eső így beestem az első pizzázóba amit megláttam. A tulaj meg elkezdett körbe udvarolni, két hónap múlva megint arra jártam, felismert, elhívott randizni, majd 7 hónapig jártunk.


Egy másik kapcsolat félém meg kutyasétáltatásból született egy másik kutyással. Az csak 5 hónapig tartott.


S volt még egy 7-8 hónapos kapcsolatom, az úgy született, hogy a buszon sudokuztam és leült velem szembe egy nagyon jóképű pasi, én meg amikor a busz zöttyent egy kátyúban, felszúrtam a ceruzát az agyamig az orromon keresztül. A pasi meg halálra röhögte magát, zsepit adott, tovább röhögött, majd elkérte a számom és másnap randira hívott.


És anno a kezdet kezdetén amikor randizni kezdetm, 19 éves koromban, társkeresőn tálaltam meg az első pasim. Vele másfél évig voltam együtt.


28/N

2017. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kilencedikben ossze lettunk vonva az o angol csoportjukkal 2 orara, a tanarukkal tortent valami.

Elso kozos oran nem tortent semmi, letezeserol sem tudtam(😅). Masodikon fel lettunk allitva baratnommel, mert beszeltunk egymassal. Elultetett a tanar mellole es a sors ugy hozta, hogy pont a baratom melle kerultem. Oran mondta nekem, hogy ne is torodjek ezzel a tanarral, es osszemosolyogtam vele, na nekem ott vegem volt, mar ereztem iranta valamit. Innentol nem is beszeltunk de majd elerkezett a teli szunet, bejelolt facebookon es hajnalokig irtunk egymasnak, meghivott szilveszterezni a barataival. Na ott, megtortent az elso csokunk. Sajnos volt bennunk mar alkohol, de emlekezetes volt. Megbeszeltunk hogy amint elkezdodik a suli, elso nap elmegyunk majd egyet setalni. 4 orat voltunk kint, meghivott kajalni, majd a vegen megcsokolt, magahoz szoritott es itt mondtuk ki, hogy egyutt vagyunk.:) Es ennek mar lassan-lassan 2 eve

2017. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!