Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magabiztos (már-már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magabiztos (már-már nagyképű), nagypofájú fiú és egy csendesebb picit önbizalomhiányos lány között működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ti már voltatok ilyen kapcsolatban? Mi a véleményetek errol? Működhet a dolog?

2017. dec. 4. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint az ellentétek vonzzák egymást (: Miért ne sikerülhetne?
2017. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abszolút működhet

jelenleg pont egy ilyen kapcsolatom van kialakulóban 😊

2017. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen de ez nem ilyen egyszeru azért.


1., mire nagy pofájú, hogy van két füle és nem szatyor? Vagy van is valamire? (mert ha nincs, akkor igazából eléggé hamar kiábrándulsz belőle).


2., folyamatosan jár a szája? Mert az engem rohadtúl zavarna kb 1 nap után is.


3., olyan mint egy kis gyerek aki, ha odaszarik az orrom alá akkor büszke rá?


4., Mit is takar az a hatalmas "önbizalom" (mert egyébként ennek köze nincs hozzá) :d


egy helyes önbizalommal rendelkező ember meglepő lesz, de nem nagypofájú...és nem nagyképu mivel nincs szüksége kompenzálásra ;)


A csendes lány meg nem biztos, hogy önbizalom hiányos...tudod ezek a dolgok akkor derülnek ki amikor már együtt is van az ember a másikkal.


Kitudja meddig, szerintem ha vállalja az "önbizalom hiányos" hogy egy gyökér leuralja akkor akár sokáig is eltarthat a kapcsolat.


Viszont egy egoista emberrel nem igazán tuti a dolog. Főleg nem akkor, ha az egész csak egy máz,álarc akinek a naiv emberek bedőlnek.


A helyedben inkább ismerkednék még picit vele, figyelj a gyengeségeire is :) én kb 10 perc alatt megtudnám szerintem milyen ember, és a szerint kezelném de én férfi vagyok és nem vagyok b**i :D



25f

2017. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem,nem működhet.

Mit keres két ellentét egy kapcsolatban? Hosszú távon a közös dolgok,tulajdonságok, szellemiség, stb.köt össze két embert.

Fogadok,te vagy a lány. Az értelmesebb kasztja a lányoknak messziről kerüli az ilyeneket.

2017. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jah az értelmesebbek :D akik meg a divatra mennek, azok általában itt kötnek ki. "nekem valaki olyan kéne, aki a társaság középpontja, népszerű, nagyképű stb.", mert én, aki egy szürke senki vagyok, hirtelen milyen felkapott lennék.


szerintem ez egy rossz út, de végülis mindenkinek szíve joga próbálkozni, csak ugye az ilyen dolgokból szokott az jönni, hogyha nem jön össze vagy nem lesz hosszútávú, akkor meg te leszel a suli rib.nca, aki mindenkit útál, hiszen egy népszerű, nagyképű ember könnyebben meggyőzi a körülötte lévőket, hogy ki az aktuális ellenség, akit le kell nézni.


a logikát soha nem fogom megérteni, akik direkt erre hajtanak ezek szerint...:D

2017. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FalledAngel válasza:
Alárendelt leszel egy idő után egy ilyen kapcsolatban, pont azért mert szerelem miatt bármit meg fogsz tenni a "nagyszájú" barátod kedvéért, akár lelki szenvedést is.
2017. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!