Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mennyi a realitása, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mennyi a realitása, ami a legjobb barátomnak sikerült? Talált egy olyan csajt, aki szép is és nem is nagyképű, ráadásul még vonzódnak is egymáshoz

Figyelt kérdés

Az egyik régi ismerősüknek egy rokonának valakije..


De komolyan, miért van az, hogy bennem az az érzés, van hogy nem is érdemes küzdeni az ilyenekért, mert egyszerűen annyira kevesen vannak, hogy mire rátalálna az ember már leélné élete felét?


És ő neki mégis sikerült, amit én úgy hívok, hogy 90% szerencse, 10% kommunikációs készség amivel azért mindenki rendelkezik


És nem is a közös hobbi révén jöttek össze, annyi a közös bennük, hogy a srác is szeret kreatívkodni meg a csaj is valamelyest..egyikük sem szeret partyzni menni és leinni magukat, amit én sem és ez jelentheti a fő gondot, ugyanis manapság ezt egy nagyon előnyös személyiségjegynek tartják sokan..


A srác legjobb barátom már 6-7 éve és totál össze is illenek..


De, hogyan ismerkedik meg valaki a leendő barátnőjével,barátjával, ha nem is a közös hobbijuk az ami összeköti őket?


21f



2015. jan. 17. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi pl közös egyetemen ismerkedtünk meg. Korábbi barátaimat fesztiválon, (kisebb) házibulikon ismertem meg.
2015. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha sokat próbálkozol talán szerencséd lessz, mint a haverodnak. Egyébként meg ez az élet. Tudod, kinek milyen lapot osztott a sors!
2015. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Mi szorakozohelyen.
2015. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!