Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok tahó se**fej, sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok tahó se**fej, sem bunkó nagyképű. Találok így valaha is barátnőt? 28F

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre az én korosztályomban a csajok/nők egyáltalán nem a rendes pasikra buknak. Nem vagyok papucs nem arról van szó, és nem akarom mindenáron a tenyeremen hordozni a nőket, de alapvetően kedves vagyok velük, főleg azokkal akik fontosak nekem. Sajnos azonban ez eddig nem jött be... Voltak barátnőim rövidebb időre, de meg is mondták nekem hogy nem tudják miért, de a bunkók vonzzák őket. Egyszerűen nem fogom fel miért van ez, és ennyi idősen már nem tudok megváltozni hogy én is bunkó se**fej legyek. És nem, nem vagyok ronda, pénzem is van, a stílusom sokaknak bejön. Egyébként érdeklődnek is utánam a csajok, de mégis...előbb-utóbb lelépnek a tahók után. Elmagyarázná valaki hogy van ez?

2017. ápr. 18. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Az a baj, hogy valószínűleg de, papucs vagy, azaz túl rendes és túl kedves.

Szerintem te csak végletekben tudsz gondolkodni, vagy szuperkedves és rendes valaki, vagy hülye tahó bunkó állat.

A csajozáshoz viszont azért kell legalább egy kicsi rosszfiús vagányság, ami nem egyenlő a bunkó barommal.

2017. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes, a párom nem volt bunkó velem soha, és mégis együtt vagyunk... Nahát!

Kedves és intelligens, ő ezzel nyűgözött le engem, persze a közös érdeklődési kör sem volt hátrány. Olyan nincs, hogy valakinek az legyen a hibája, hogy kedves... Más lesz ott a gond.

21N (párom 22F)

2017. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
olyan szomorú ha valaki 28 évesen is itt tart...
2017. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Hol laksz?Nyugi,ma már nem mindenféleképp a te faludból kell valakit keríteni,úgy,hogy simán van lehetőséged,annyi nő van a földön.Ráadásul 30 felett fordul a kocka,rájönnek a nők,hogy a bunkóval járni nem éppen életbiztosítás.
2017. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Jótanács: ne legyél túl rendes, de tahó és bunkó sem. Legyél PIMASZ, aki néha helyreteszi őket, visszarántja a földre, ha netán el akarnának szállni, leoltja őket, ha kell, olykor nyugodtan vágj a szavukba, világíts rá a hibáikra, ha valami nem tetszik bennük, ne félj kimondani - ezektől alfa-pozícióba kerülsz a szemükben és tisztelni fognak. Sajnos itt tart a világ - szerepet kell sok esetben játszani, ha nőt akarsz. Aztán ha elindul egy kapcsolat, a maszkot ki kell dobni a kukába és előveheted az érzelmesebb énedet(aki amúgy is vagy leírásod szerint).
2017. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
A férjem se nem tahó se**fej, sem bunkó nagyképű, mégis összejöttünk. Hatalmas különbség van a határozottság és a bunkóság között, elég szomorú, hogy ilyenek a tapasztalataid és a környezeted, én például egyetlen olyan nőt sem ismerek a környezetemben, akinek bejönne az, ha valaki egy tahó.
2017. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

igen találsz!

Sajnos nehéz találni normális embereket :(

sok sikert,fel a fejjel! 30N

2017. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg te már az a nyálasan kedves fiú vagy. Tudod, az is sok lehet egy idő után. Nekem nem barátnő kell, hanem egy férfi, aki határozott és tudja, hogy hova tart. De ettől még nem lesz bunkó valaki.
2017. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

#5: nagyon jól leírta a dolgot!

Az itt tagadó nők pedig szokás szerint tagadják azt amilyenek, mert bevallani viszont megalázó lenne nekik, na meg amúgy is tudat alatt működik ez a dolog, amit bevallani szintén megalázó, mert hát arról szól a feminista propaganda, hogy a férfi egy állat ösztönlény, a nő pedig egy éteri, érzelmes racionális teremtmény.

2017. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Roppant érdekes módon az én barátom se nem tahó s*eggfej és még csak bunkó, nagyképű ember sem, mégis osszejottunk és már jó ideje egyutt vagyunk. A baráti körömben egyik barátnőm pasijára sem igazak a fent említettem jelzők, mégis van ugye nőjük...

Nem mindig a másikban kell keresni a hibát és ujjal mutogatni. Egyáltalán nem jön be minden nőnek, ha a pasi egy tahó, b*unkó nagyképű ember..

2017. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!