Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt karácsonyig?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pènzem van ès valakinek akarnèk venni karácsonyra mèregdrága cuccokat(csak vicc volt)

2017. dec. 5. 18:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mi a neved lolban?:D

Amúgy, akár a gépezés helyett gyakorolhatnád az írást is, te büdös yas main!:D

2017. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Itt nem mondom meg mer a vègèn a sok noob bronze felvesz hogy jatszak velük:D es nemis vagyok yas main xd irni meg direkt irok helytelenül xdd
2017. dec. 5. 21:20
 13/23 anonim ***** válasza:

Akkor most próbálj meg helyesen írni, hogy ezt el is higgyem, mert eddig nem nyűgöztél le túlzottan. Lolozni meg nem szoktam, bocsi. :D

De azért azok a méregdrága cuccok érdekesnek hangzanak. Csak kár, hogy apuci pénzéből könnyű gazdálkodni. :D

2017. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
"Viccesen próbálod közölni, hogy sikertelen vagy a nőknél" című rovatunkat látták...
2017. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Helyesen leírtam ezt a mondatot ,tessèk :) amugy ideje elkezdeni lolozni akkor :D,es nem is apu pènze :D
2017. dec. 5. 21:44
 16/23 anonim ***** válasza:

A vessző és az azt követő szó közt kell szóköz, nem az azelőtti közt.

Az "é" betűdön fordítva van az ékezet.

Mondat végére pontot teszünk.

:(

2017. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hagyjal már nyelvtan tanar :D leszel a baratnöm vagy nem? Xd majd tanithatsz irni
2017. dec. 5. 22:44
 18/23 anonim ***** válasza:

Én leszek. Küldheted postán az ajándékomat.

Egy gyémántgyűrűt és egy Maserati-t kérek. De Lamborghini is lehet, rádbízom. :D

2017. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem kellene egy új csizma. Valami rendeset kérek. 38-as méret, köszipuszi.:D
2017. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
De ha postan akarjatok a címeteket is küldjètek ell, de sok baratnőm lessz :D
2017. dec. 6. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!