Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Budapesten annyi nő van sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten annyi nő van sok köztük aki elhanyagolt. Hol vannak és hol lehet velük egy nem független ffinek találkozni? Internetes társkereső vagy mashol?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 14:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhanyagolt nőket keresel, menj a Hős utcába, és szedj fel egy ötvenéves, nájlonotthonkás roma matrónát.
2017. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Előbb szakíts a pároddal te gyökér és utána menj a farkad után!!! Nem hiszem el, hogy az emberekből kihal a gerincesség.


24/F

2017. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Amíg nem tudod a helyzetem te gerinctelen senkiházi addig ne írj ilyet! !!!

Amúgy ha általános iskola helyet nem csovezni jártál volna tudnál olvasni és értelmezni! !!


Gerinctelen akkor volnék ha nőt keresnék szeretonek de nem árulnak el hogy kapcsolatban vagyok.

De mivel nem titkolom így azt hiszem korrekt vagyok.


Ja arra gondolsz akivel kapcsolatban vagyok azzal szemben?


Látod ehhez még nincs közöd és nyugodt a lelkiismeret Legyen elég annyi

2017. aug. 1. 14:52
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ja arra gondolsz akivel kapcsolatban vagyok azzal szemben?


Látod ehhez még nincs közöd és nyugodt a lelkiismeret Legyen elég annyi"


Mindig lenyűgöz az a kreativitás, amivel az aljadék emberek megpróbálják mentegetni az aljas húzásaikat.

2017. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Semmi aljas Nincs.

Bár te biztos tudod 😉

2017. aug. 1. 15:07
 6/28 anonim ***** válasza:
19%
A mai ötvenesek nem húznak semmiféle otthonkát, farmerben feszítenek csinosan, tökfej.
2017. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Berosálok, még én vagyok a kérdező szerint gerinctelen (nem én akarom a kedvesem megcsalni). Pedig te egy érzéketlen barom vagy, mert nem gondolsz a párod érzéseire. Megbeszélni ha probléma van a kapcsolatban luxus? Ja igen tényleg, ahhoz kell némi intelligencia.


24/F

2017. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Olvas vissza! !!

Előbb-utóbbmajd csak megérted 😆

2017. aug. 1. 16:09
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
24 évesen nem ért meg ilyesmit az ember, esetleg majd néhány szétzilált, kihűlt kapcsolat közben/után és bő tíz évvel idősebben.
2017. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Megcsalas az számomra azt jelenti ha.szexuálisan bármit teszek.egy.másik emberrel aki nem a párom és a párom nem tudja vagy nem járul hozzá vagy ilyesmi.

De amiről én beszéltem az nem az.

36 éves ffi vagyok így nagyjából képben vagyok dolgokkal

2017. aug. 1. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!