Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért csinálják ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Van két srác, mindketten eggyel fiatalabbak nálam de nem is ez a lényeg mert igazából 4 hónap van csak köztünk...az 1-essel beszéltem év elején, aztán chateltünk is és megmutatta az igazi énjét és flegma volt...aztán megtudta h tetszik nekem és mondta h nem akar barátnőt végzős koráig, de haverok lehetünk...közben a másikkal, 2-essel elkezdtem chatelni és kiderült h tök rendes és hanyagoltam 1-est...aztán a suliba szemeztem is 2-essel meg egyre többet beszéltünk már élőben is, aztán barátnőm aki ismeri beszélt vele és mondta h tetszem neki, de van egy másik lány is és nem tudja h mit csináljon ugyh ha akarok vmit akk lépjek és beszéltem vele és úgy lett volna h elmegyünk sétálni amiben benne is volt, aztán egyik nap amikor mentünk a szalagavató főpróbát megnézni félrehívott útközben h tessék itt a séta, és h szerinte nem lesz ez több mint barátság...mondta h szép vagyok meg aranyos, megh biztos találok majd vkit...aztán közbe 1-es kicsit korábban amikor hanyagoltam akk észrevette és bocsánatot kért h ilyen flegma volt, aztán már azt is figyelte és számonkérte h mikor köszönök neki...aztán mostanába beszélek 1-essel és most meg hirtelen jófej lett és elvagyok vele meg élőben is beszélünk néha meg mindíg mosolyogva köszön...2-est meg nem értem mert még mindíg úgy szemezik velem meg néz, meg mosolyogva köszön, meg multkor is volt ilyen igazgatói óra és ott is folyamatosan hátrafordult és nézett...ez a helyzet és teljesen kikészítenek, egyik akiről azt hittem lehet vmi, a másik meg aki elején mondta h nem akar barátnőt, de most olyan szar ez a friendzone...bocs ha hosszú lett és normális válaszokat kérnék hogy mit tegyek

2017. dec. 10. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegnap is kiírtad ezt a kérdést csak máshogyan...
2017. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hagyd az ölükbe hullni a kommunikációnak az irányítását.. Ha írnak, írnak ha nem, nem. Felesleges most ilyeneken gondolkodni. Ha lesz valami komolyabb akkor kezdj érte aggódni. Komolyabb alatt kapcsolatot értek..
2017. dec. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!